Dacia представила технічні характеристики нових Sandero та Logan

Автор: Редакція | 22 Лис, 2020
Dacia Sandero Stepway 2020 року

Румунська марка Dacia продовжила розкривати деталі про нові Sandero, Sandero Stepway та Logan, й тепер презентувала технічні характеристики моделей.

Нещодавно румунський бренд представив нову генерацію зазначених автомобілів, але тоді йшлося лише про дизайн, адже повні технічні деталі не були розкриті. Трохи згодом також стало відомо про європейські ціни на новинки.




Як зазначає виробник, тепер завдяки новій модульній платформі CMF нові Sandero, Sandero Stepway та Logan отримали три основні вдосконалення.

Перше – акустичне: завдяки легшій й жорсткішій структурі кузова вдалось зменшити вібрації. Друге – колісна база Sandero збільшена на 41 міліметр, а  Sandero Stepway – 29 міліметрів, що покращує керованість та поведінку на дорозі. Трете – застосовані нові пасивна та активна системи безпеки з інтеграцією останнього покоління систем допомоги водієві (ADAS).

Кермове управління, яке тепер 100% електричне, вимагає на 36% менше зусиль порівняно з попереднім Sandero. Все це забезпечує кращу керованість як на шосе, так й легкість маневрування при паркуванні.




Ефективність

Dacia Logan, Sandero та Sandero Stepway
Dacia Logan, Sandero та Sandero Stepway

Всі двигуни, доступні на нових Sandero, Sandero Stepway та Logan, відповідають новому стандарту Euro 6DFull. Вони поєднуються з двома новими, більш легкими коробками передач, що включають останні розробки: 6-ступенева механічна коробка передач та CVT-автоматична.

На механічній коробці передач поліпшені передаточні числа, щоб підтримувати задовільний рівень крутного моменту протягом усього діапазону використання. На 6-й передачі вони були продовжені для отримання покращеної витрати пального на автомагістралях.




Також із метою покращення витрати пального поліпшили й аеродинаміку автомобіля, особливо на кузові (спадаюча лінія даху та опускання даху на 10 мм) та під шасі (обтічники під шасі та закриті передні заслінки). Коефіцієнт проникнення повітря (так званий SCx) збільшився на 8-10%.

Двигуни, нові коробки передач, аеродинамічні вдосконалення, зменшення тертя (гальма, кочення та шини) та зменшене споживання енергії (світлодіодні фари, високоефективний генератор змінного струму) дозволили новинкам зменшити споживання пального щонайменше на 6 %, при цьому без падіння потужності.

Виробник зазначає, що наприклад Logan із базовим двигуном SCe 65 та п’ятиступеневою «механікою» споживатиме 5,2 літра пального на 100 км у змішаному циклі (за методикою WLTP). В той час як Sandero Stepway має у «базі» двигун TCe 90, що споживатиме 5,6 л на 100 км та пропонується у стандартній комплектації із 6-ступеневою механікою.




Більше комфорту

Dacia Sandero 2020 року
Шасі Dacia Sandero 2020 року

Для забезпечення більшого комфорту на нових Sandero, Sandero Stepway та Logan приділили більшу увагу акустиці та зменшенням аеродинамічного шуму. Завдяки жорсткості платформи CMF, передача твердих вібрацій в салон була зменшена, зменшивши зайвий акустичний фон в середньому на 3 до 4 дБ.

Шум, що відчувається в салоні, зменшується за допомогою «рамкових» дверей (усунута порожнеча між дверима та кузовом) та перероблених дзеркал із ущільненням біля основи.




Ізоляція автомобіля була покращена за рахунок збільшення абсорбуючих поверхонь у моторному відсіку з 12% до 48% та зменшення акустичних витоків.

Наприклад, у пасажирському салоні фоновий шум зменшився на 3 – 5 дБ між 50 км / год та 130 км / год.

Детальні технічні подробиці щодо новинок вже можна знайти на сайті компанії, проте про дебют нової генерації зазначених моделей в України поки не оголошено.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Dacia Logan та Sandero 2021 року:
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Renault
Фотограф: Dacia
Фотограф: Dacia
Фотограф: Renault

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest