Dacia Logan перетворили на Mahindra eVerito

Автор: Редакція | 09 Вер, 2021
Mahindra eVerito

Седан Dacia Logan міг стати першою електричною моделлю бренду, але отримав інше ім’я – Mahindra eVerito.

Наразі електричний кросовер Dacia Spring є першим офіційним електрокаром румунської марки, проте цей статус могла отримати ще раніше модель Dacia Logan.
Виявляється, ще у 2010 році Група Renault та компанія Mahindra почали проект спільного електрокара, який мав бути побудований на базі першого покоління Dacia Logan.

Індійський виробник збирався розпочати випуск моделі для внутрішнього ринку, проте на певному етапі французька марка вийшла з проекту, залишивши дозвіл на виробництва моделі для Індії. Так виникла Mahindra eVerito.

Електричний «Логан»

Mahindra eVerito

Фактично, Mahindra eVerito продається на індійському ринку з 2016 року й вже знайшла своє місце.

В основі eVerito – 100% електричний силовий агрегат, що складається з двигуна потужністю 31 кВт (42 к.с.) і максимального крутного моменту 91 Нм. Він живиться від енергії, накопиченої в літій-іонному акумуляторі на 21,2 кВт-год.
Mahindra стверджує, що запас ходу eVerito становить 181 км на одному заряді. Крім того, електрокар здатний розганятися від 0 до 60 км/год за 11,2 секунди і досягати максимальної швидкості 86 км/год на «приватних» моделях. Для «корпоративних» машин максимальна швидкість становить 80 км/год.

В реальності, пробіг на одному заряді ще менший, але великою перевагою eVerito залишається доступність. Ціна продажу становить близько 12 000 євро залежно від комплектації.

Mahindra eXUV300

Mahindra eXUV300

Проте виробник розуміє, що eVerito – це пережиток минулих часів, адже має не дуже привабливі характеристики та й побудований на старій платформі.

Mahindra залишається одним із лідерів індійського автомобілебудування й готує для виходу на ринок електрокросовер Mahindra eXUV300, який з’явиться за кілька років.

До речі, цьогоріч Mahindra вивела бюджетний кросовер XUV 500 на європейський ринок. а раніше створила спільне підприємство із Ford.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Mahindra eVerito:
Фотограф: Mahindra
Фотограф: Mahindra
Фотограф: Mahindra

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest