Бюджетний електрокар Dacia Spring «розкрив» нутрощі

Автор: Роман Галімон | 14 Гру, 2020
Dacia Spring Electric 2021 року

Перший електричний автомобіль Dacia має надійти у продаж наступного року. Внутрішню частину електрокросовера Spring вдалось побачити на презентації моделі для дилерів.

Dacia Spring покликана зробити революцію в сегменті А. І цей невеликий позашляховик від Dacia, презентований у жовтні 2020 року, має стати еталоном серед міських електромобілів. Перший електричний автомобіль Dacia надійде у продаж за доступною ціною вже 2021 року.
При цьому, перші презентації нової моделі для дилерів вже відбулися. Видання Motor.es отримало кілька дуже цікавих та показових фотографій, які розкривають внутрішню частину цього електромобіля.

Під капотом

Dacia Spring в деталях
Двигун Dacia Spirit. Фото: Motor.es

Не можна заперечувати, що Spring виглядатиме зовсім інакше ніж на офіційних зображеннях, опублікованих брендом.

Проте, мабуть, найбільше цікавить, що ховається під капотом. Завдяки новим фотографіям можна побачити внутрішню частину електричного автомобіля, який має стати найдоступнішим, а отже найдешевшим, електрокаром в Європі.

Dacia Spring в деталях
Днище Dacia Spirit. Фото: Motor.es

З презентації Dacia стало зрозуміло, що двигун не займає багато місця під капотом, а люк зарядки відкривається ручкою, розташованою під панеллю приладів. Вільний простір має допомогти легко проводити технічне обслуговування або заміну компонентів.

На світлинах також можна розглянути, що заховано в нижній частині автомобіля. Деталі підвіски та навіть літій-іонний акумулятор (ключовий компонент для цієї моделі) видно досить чітко.
Бюджетний інтер’єр

Dacia Spring в деталях
Інтер’єр Двигун Dacia Spirit. Фото: Motor.es

Всередині твердий пластик є основним матеріалом, але стверджується, що це забезпечить відчуття міцності та довговічності.

Проте інформаційно-розважальна система (звісно, у топових версіях), разом із сенсорним екраном виглядає дуже сучасно. В електрокросовері залишили й певні фізичні елементи керування та навіть кнопку вимкнення замка.

Dacia Spring в деталях
Інтер’єр Dacia Spirit. Фото: Motor.es

Приймання замовлень на новий Dacia Spring символічно розпочнеться навесні 2021 року («Spring» – весна у перекладі з англійської. Перші поставки відбудуться у другій половині наступного року.

Dacia запропонує гарантію на акумулятор 8 років або 120 000 кілометрів. Акумулятор потужністю 26,8 кВт-год дозволить долати дистанцію до 225 км.

Також у жовтні стало відомо, що перший електрокар Dacia опинився під загрозою.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor.es

Галерея Dacia Spring в деталях:
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es
Фотограф: Motor.es

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest