Deutsche Post вирішив закрити проект електричного фургону

Автор: Роман Галімон | 01 Бер, 2020

Відома поштова компанія Deutsche Post припинить виробництво власного електромобіля, який випускався на базі стартапу StreetScooter.

Як зізналися в самій компанії, це були «роки марних витрат», що були вкладені у розробку та виробництво транспортного засобу, який мав стати конкурентом для комерційної техніки автовиробників.

Головний фінансовий директор Deutsche Post Мелані Крейс в п’ятницю розповіла журналістам, що лише минулого року підрозділ приніс збитки у розмірі близько 100 мільйонів євро.

Deutsche Post придбала стартап StreetScooter, коли він був лише університетським проектом. Проте витрати на будівництво доволі простого електромобіля, здавалось, мали перемогти аналогічні пропозиції від Daimler та VW. У перспективі було навіть створення стабільного бізнесу та продаж комерційного електротранспорту іншим клієнтам.

Німецька поштова компанія знайшла для проекту потенційних партнерів та залучила компанію Ford Motor, аби зробити проект глобальним й використати шасі Ford Transit.

Зовсім нещодавно також був найнятий колишній директор Tesla, який мав розширити торгову мережу й налагодити виробництво в Китаї за допомогою спільного підприємства з місцевим виробником автомобілів Chery Holding Group.

Проте тепер Deutsche Post хоче вийти з проекту та розглядає можливі виплати, які доведеться здійснити партнерам для завершення спільного бізнесу.

Крім того, з 2021 року поштова компанія вже вирішила закупити електрокари у інших виробників.

Виробництво ж StreetScooter припиниться пізніше цього року і призведе до додаткових витрат у розмірі від 300 до 400 мільйонів євро.

На разі, автопарк компанії налічує близько 11 000 StreetScooters, ще кілька тисяч яких буде доставлено цього року.

Раніше стало відомо, що поштова компанія UPS замовила 10 000 електричних фургонів у британського стартапа.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Automotive News Europe


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest