Позашляховик Discovery Sport «застряг» у багнюці під час тестів

Автор: Редакція | 19 Сер, 2020
Discovery Sport та Mahindra Thar

Discovery Sport попереднього покоління не зміг проїхати водяну перешкоду, створену під час рейду від фанатів оффроада.

Марка позашляховиків Land Rover відома в царині бездоріжжя й цілий ряд транспортних засобів бренду здатні долати більш-менш непристосовані шляхи в залежності від оснащення та величини перешкоди. Хоча, правда, деякі автомобілі Land Rover, як й Discovery Sport, призначені більше для доріг, а не для бруду.

Але чи означає, що він менш здатний на бездоріжжі за позашляховики, на кшталт Mahindra Thar?
У відео, завантаженому Локеш Свамі на Youtube, група транспортних засобів виїхала на неквапливу прогулянку каламутними стежками Індії й на одному з таких шляхів знайшлась величезна калюжа грязі.

До речі, до складу групи входили модифіковані Mahindra Thar, Toyota Fortuner та Discovery Sport попереднього покоління, кожний з яких вирішив перевірити свої здатності у грязьовій перешкоді.
Thar виконали завдання без будь-яких питань, наче вони були народжені для цього (насправді вони й були для цього створені).

Однак Discovery Sport зіткнувся з проблемами, що частково виникли через водійські навички кермувальника, й кросовер, врешті-решт, застряг у грязі, не в змозі врятувати себе. На допомогу прийшов позашляховик Mahindra, який допомогти індійському власнику британського паркетника.

Справедливості заради варто додати, що Discovery Sport підійшов до калюжі під занадто крутим кутом, що недоцільно, враховуючи вагу транспортного засобу. Водій також, здавалося, вагався на середині, що могло позначитися на цілому випробуванні. В таких умовах постійне із ривками подавання газу є вирішальним, аби шини не занурилися в землю, що, швидше за все, й відбулося. Крім того, бажано також спускати шини.

Більше про те як долати пісок, наша редакція писала в цьому матеріалі.
Іноді подолання бездоріжжя не завжди залежить від транспортного засобу. Водій та його навички також повинні бути готовими, щоб уникнути таких складних ситуацій.

До речі, у квітні Land Rover створив плагін-гібридні версії кросоверів Evoque та Discovery Sport, а наприкінці минулого року Land Rover Defender презентований в Україні офіційно.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Land Rover Discovery Sport P300e:
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Discovery Sport P300e
Фотограф: Discovery Sport P300e
Фотограф: Land Rover
Фотограф: Discovery Sport P300e

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest