DS представив 815-сильний суперкар E-Tense Performance

Автор: Редакція | 08 Лют, 2022
DS E-Tense Performance

Французький бренд DS Automobiles представив прототип батарейного суперкара E-Tense Performance.

Бренд DS Automobiles, котрий входить до автомобільної групи Stellantis, представив сучасну інтерпретацію концепту DS E-Tense 2016. Тепер під назвою E-Tense Performance, прототип служитиме «лабораторією на колесах» для обкатки технологій до майбутніх серійних моделей: з 2024 року компанія має намір випускати лише повністю електричні новинки.

Майбутнє DS Automobiles

DS E-Tense Performance

Купе зберегло карбоновий монокок і більшість кузовних панелей, але дуже помітно змінилося спереду. Місце радіаторної решітки зайняв голографічний екран у дусі концептуального крос-купе DS Aero Lounge, з’явилися нові ходові вогні з 800 світлодіодами, а замість головних фар встановили пару камер для збору даних під час тестів.

Виробник зазначив, що E-Tense Performance надає уявлення про дизайн майбутніх серійних машин й особливо – в передній частині. При цьому, прототип отримав 21-дюймові «аеродинамічні» колеса.

Всередині та під капотом

DS E-Tense Performance

Зображення салону не опубліковані, але в прес-релізі сказано, що там встановлені кермо від боліду Формули E та ковшоподібні крісла, а загалом усе облаштовано для збору інформації під час проведення випробувань.

Силова установка також була серйозно перероблена із широким запозиченням технологій ФЕ.

Якщо концепт шестирічної давності був задньопривідним, з єдиним 300-кіловатним мотором, то теперішня версія отримала повнопривідну систему з двома моторами – 250-кіловатним спереду і 350-кіловатним ззаду. Сукупно вони генерують 600 кіловат (815 к.с.), а крутний момент на колесах досягає 8000 Нм. Час розгону до сотні скоротився з 4,5 до 2 секунд.

DS E-Tense Performance

Батарея в карбон-алюмінієвому корпусі має сучасну систему охолодження і розрахована на експлуатацію в «гоночному» режимі. Навіть на повній потужності E-Tense Performance використовуватиме лише рекуперативне гальмування, хоча звичайні дискові гальма на прототип все ж таки встановлені – з міркувань безпеки.

Вже цього місяця DS Automobiles організовує перші їздові випробування E-Tense Performance. Прототипом по черзі управлятимуть два чемпіони Формули E – Жан-Ерік Вернь та Антоніу Фелікс да Кошта.

Після цього стартує масштабна програма випробувань на гоночних треках та звичайних дорогах. За підсумками виробник розкриє реальні показники продуктивності суперкара.

Минулого року DS Automobiles представив новий преміальний кросовер DS 4, а до цього з’явився розкішний седан DS 9.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея DS E-Tense Performance:
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles
Фотограф: DS Automobiles

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest