Дизайн хетчбека Hyundai i20 «потрапив» у мережу

Автор: Роман Галімон | 18 Лют, 2020

У мережу «запустили» офіційні зображення хетчбека Hyundai i20, хоча модель має дебютувати лише у березні 2020 року.

Автовиробники продовжують програвати фотошпигунам й черговою жертвою став південнокорейський виробник Hyundai, новинка якого (мова про хетчбек i20) мала вперше з’явитися лише 3 березня на Женевському автосалоні

Це вже не вперше, коли світлини новинок концерну Hyundai-Kia з’являються до офіційної презентації. Нещодавно, були оприлюднені фотографії кросовера Kia Sorento, які були зроблені під час рекламної зйомки. І лише потім модель була презентована офіційно.

Те ж саме сталося із Hyundai i20 третього покоління, тізерна компанія якого почалась кілька тижнів тому, й мала завершитись на автосалоні в Женеві.

Цікаво, що хетчбек дійсно відповідає першим тізерам, де модель виглядала стрімкою та спортивною. Враховуючи, що були оприлюднені  зображення топової комплектації (про що говорить двоколірне забарвлення моделі), буде цікаво побачити, як буде виглядати «псевдноспортивна» версія N-Line та спортивна N.

І хоча були «злиті» лише фотографії зовнішнього дизайну, який до речі виконаний у новій філософії «чуттєвої спортивності» (Sensuous Sportiness), про інтер’єр теж дещо відомо з попередніх шпигунських фото.

Звісно, новий інтер’єр теж виглядає спортивно, а на передній панелі наявні дисплеї приладів та медійного комплексу – по 10,25 дюйма кожен.

Враховуючи, що після оприлюднення зображень Kia Sorento, виробник не пришвидшив презентацію моделі, можливо, прем’єра i20 теж відбудеться за планом – 3 березня.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея Hyundai i20 2021року (шпигунські):
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai
Фотограф: Hyundai

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest