Kia «запізнилась» з офіційними фотографіями кросовера Sorento

Автор: Редакція | 04 Лют, 2020

Компанія Kia вирішила оприлюднити перші офіційні зображення кросовера Sorento четвертого покоління після того, як у мережу потрапили справжні фотографії новинки без камуфляжу.

Кросовер Kia Sorento є одним із бестселерів компанії з моменту появи у 2002 році, а кількість вироблених примірників оцінюється у понад 3 мільйони. Вочевидь, виробник хотів провести зразкову тізерну компанію, в якій би розповів всі переваги від нового покоління Sorento.

Проте днем раніше в Мережі були опубліковані шпигунські фотографії кросовера, де його «спіймали» без жодного камуфляжу. Зроблені вони були під час офіційної рекламної фотосесії.

Шпигунські фото дозволяють у подробицях розглянути його зовнішність, включаючи новий силует кузова, оригінальні бампера, решітку радіатора і світлодіодну оптику. Отже, модель фактично була розкрита до офіційної презентації.

Але виробник все ж обіцяє набагато більше ніж просто зміни зовнішності.

Наприклад, кросоверу буде запропонована абсолютно нова платформа, яка повинна забезпечити йому не тільки поліпшені ходові якості, але й простір в салоні, який можна порівняти з показниками машин класом вище. Заявлено, що новий Sorento вперше отримає гібридну силову установку.

Крім того, в Kia хочуть додати новому Sorento безліч раніше недоступних функцій, включаючи мультимедійні і онлайн-сервіси, а також нові водійські асистенти.

І хоча сюрпризи із зовнішнім дизайном не вийшло, компанія вирішила йти за програмою та оприлюднила перші офіційні тізери моделі. Дебют нового Sorento має відбутися 3 березня, але «наживо» він з’явиться в рамках Женевського автосалону.

Раніше Kia також оголосила, що збирається представити новий компактний кросовер на виставці в Нью-Делі.

Джерело: Motor1

Галерея Kia Sorento (шпигунське фото) 2020 року:
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest