Рідкісний суперкар Ferrari Enzo розбили в Нідерландах

Автор: Редакція | 19 Січ, 2022
Ferrari Enzo

Дуже рідкісний примірник Ferrari Enzo був розбитий неподалік від Амстердама.

Один із трьох офіційно зареєстрованих у Нідерландах суперкар Ferrari Enzo потрапив в аварію біля міста Баарні, що неподалік від Амстердама.

Вважається, що водієм автомобіля був механік дилера Ferrari в Гілверсумі. Можливо, автомобіль перебував у власності дилера, оскільки номерні знаки були ідентифіковані як «корпоративні».

Що саме відбулося поки неясно. Погодні умови в цьому районі, як повідомляється, були прохолодними та вологими, але не ідеальними для їзди на суперкарі потужністю 651 кінську силу, ймовірно, на шинах, які найкраще підходять для теплого асфальту.

Зазначається, автомобіль виїхав з шосе N221 у Баарні, врізавшись у дерево ззаду пасажира.

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публікація від Jeffrey de Ruiter (@jeffrey_de_ruiter_photography)

В Instagram виставили детальні зображення наслідків, на яких видно значні пошкодження кузова вздовж усієї сторони пасажира. Обидва колеса з боку пасажира відірвані; передня та задня панелі зруйновані, а подушки безпеки розгорнуті всередині.

Тепер питання полягає в тому, чи буде цей Enzo відремонтований.

Лише 400 примірників Ferrari Enzo було побудовано з 2002 по 2004 рік й лише три зареєстровані в Нідерландах. Вони були надзвичайно дорогими, коли були новими й коштували понад 1 мільйон доларів, але сьогодні Enzo оцінюється приблизно в 3,5 мільйона доларів. Навіть якщо пошкодження лише ті, що видно на фотографіях, не можна просто обійтися витягуванням кузова й заміною коліс та компонентів підвіски.

Добре, що з водієм все гаразд, а ось майбутнє цього дуже рідкісного автомобіля може закінчитися не на такій позитивній ноті.

Раніше рідкісний Ferrari F40 розбили під час тест-драйву, а згорілий у Монако F40, який теж спробували відновити.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest