Власник знищеної вогнем Ferrari F40 вирішив відновити суперкар

Автор: Редакція | 18 Лип, 2020
Ferrari F40

Унікальний та коштовний суперкар F40, який був майже знищений вогнем, має повернутися на дорогу.

Ferrari F40, який загорівся в Монако в лютому 2020 року, буде відновлено: власник суперкару вирішив відновити автомобіль, незважаючи на те, що більшість карбонових та алюмінієвих деталей згоріли або розплавились.
На сторінці у Facebook групи нідерландських власників Ferrari з’явились актуальні фотографії сильно пошкодженої вогнем F40. Крім того, на форумі Ferrari Chat було зазначено, що один із дилерів у Німеччині викупив машину з наміром відновити її для нового власника.

Here are some more pictures of the burned F40 from Monaco.Creditz: Luimex

Опубліковано FerrariOwnersClubNL Понеділок, 8 червня 2020 р.

Фотографії чудово демонструють масштаби пошкоджень. Передня частина автомобіля виглядає напрочуд добре, але ситуація швидко погіршується, коли обійти навколо машини.

Сторона водія наче розтанула, а частина кузова просто оголилась на фоні розплавлених карбонових деталей. Салон виглядає ще гірше й важко уявити, що б там щось було врятованим. Відсік двигуна, як мінімум, має зберегти основні елементи, але може бути відновлений на основі наявного блока циліндрів.
Якщо припустити, що інформація правильна, то новому власнику для реставрації F40 доведеться сплатити за години й дні роботи механіків заради завершення цього проекту.

Проте рятувальна операція все ж має сенс, адже не в кожному дворі стоїть F40, що до речі й ускладнить пошук запасних компонентів. Хоча вартість «відновленого» все ж може впасти, бо в світі ретромашин цінуються саме оригінальні екземпляри, а не «репліки» F40 з оригінальним VIN-кодом.

Нещодавно унікальну Ferrari Testarossa знайшли залишеною на 17 років у Пуерто-Рико, а модель Ferrari 488 GTB вщент розбили у аварії з автобусом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest