Унікальну Ferrari Testarossa знайшли залишеною на 17 років у Пуерто-Рико

Автор: Редакція | 16 Лип, 2020
Ferrari TestaRossa у Пуерто-Рико

Фанати моделі класичної Ferrari Testarossa знайшли екземпляр, який простояв на стоянці у Пуерто-Рико понад 17 років.

Блогер YouTube та шукач автомобілів Скотт Чіверс, який веде свій проект RataRossa, деякий час тому звернувся до своїх підписників з проханням присилати йому інформацію про залишені класичні Ferrari, аби в подальшому можна було їх реставрувати.

До автоентузіаста приходило чимало цікавих варіантів, але один із них вразив найбільше.

Британський блогер отримав пропозицію придбати майже недоторкану Testarossa, але була одна проблема: машина простояла на місці майже 17 років й весь час знаходилась на відкритому повітрі в Пуерто-Рико.

Після перших світлин було також знайдено й власника машини, який володів нею від самого початку, що теж дуже незвично для цього суперкара.
Швидкий огляд Ferrari (за наданим відео) показав, що машина зберегла більшість оригінальних деталей, окрім того, що вони були пошкодженні від постійного перебування на сонці.

Проте, звісно, машина може бути відреставрована, тим більше, що двигун після 17 років змогли майже без проблем завести.

На думку блогера, така машина одразу була б придбана у Великій Британії та США у такому стані, як вона є (власник хоче за неї 30 000 доларів), адже відреставровані екземпляри Testarossa оцінюються від 100 000 долрів.
Єдиною перепоною можуть стати додаткові витрати на транспортування та затрати на відновлення, які важко зрозуміти з відео та фотографій.

Проте сам блогер готовий допомогти врятувати Testarossa та навіть відновити її. Тож якщо ви теж фанат класичних Ferrari, то дивіться відео до кінця!

Нещодавно спорткар Ferrari вщент розбили у аварії з автобусом, а розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari свого боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest