Спорткар Ferrari вщент розбили у аварії з автобусом

Автор: Редакція | 31 Тра, 2020
Аварія Ferrari

У Лондоні був вщент розбитий спортивний автомобіль Ferrari 488 GTB, який врізався у міський автобус.

Британські медіа повідомили, що спортивний автомобіль Ferrari 488 GTB, який належить місцевому реперу Swarmz, був вщент розбитий в аварії з міським автобусом. Хто був за кермом суперкара не повідомляється.
Італійський червоний «жеребець» врізався в один із двоповерхових міських автобусів у Вестмінстері і як зазначив прес-секретар поліції Лондона для видання The Sun, в аварії на щастя ніхто не постраждав.

«У неділю 24 травня приблизно о 13:50 до поліції надійшло повідомлення про зіткнення на авеню Нортумберленд у Вестмінстері. Жодних повідомлень про поранення чи арешти не надходило», – сказано в повідомленні.

Відеоматеріали, зроблені після аварії, свідчать про те, що передня частина 488 GTB влетіла в бік автобуса. При цьому, лицьова частина суперкара була зруйнована і зім’ята.

Всі подушки безпеки були активовані, і цілком очевидно, що автомобіль вже не підлягає відновленню й, швидше за все, буде списаний страховою компанією.
Проте, враховуючи, що задня частина суперкара не постраждала, можливо 3,9-літровий двигун V8 з двома турбінами може отримати життя на іншому автомобілі.

На відміну від суперкара, автобуса зазнав лише незначних ушкоджень й тільки щонайменше один ряд сидінь всередині був зрушений з місця. Залишається незрозумілим, чи хтось був у автобусі під час аварії.

Раніше цього року воротар Manchester United розбив Lamborghini ціною 200 000 євро, а розлючений водій вантажівки розчавив Ferrari свого боса.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Carscoops


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest