Унікальний Ferrari F40 згорів на шосе в Японії

Автор: Редакція | 10 Тра, 2021
Ferrari F40 пожежа Японія

Раритетний Ferrari F40 згорів дотла на японському трековому шосе Хаконе. Вогонь поглинув автомобіль вартістю мільйон доларів.

Ferrari виготовила всього лише трохи більше 1300 екземплярів моделі F40 (з 1987 по 1992 роки). Велика частина з цих суперкарів давно розійшлася приватними колекціями, де раритети зберігають в затишних гаражах із клімат-контролем.
І все ж досі знаходяться люди, які не в силах встояти перед спокусою проїхати за кермом середньомоторного 478-сильного Type F120 на швидкісних дорогах.

На жаль, не завжди такі пригоди завершуються успішно. У лютому 2020 року один Ferrari F40 повністю згорів прямо на вулицях Монако й тепер новий власник планує його відновити.

В Австралії інший Ferrari F40 розбили прямо під час тест-драйву недалеко від автосалону.
І ось тепер ще один екземпляр культового суперкара, знищений у пожежі в Японії.

Інцидент стався 8 травня на «Японському Нюрбургринзі» – знаменитому платному шосе Хаконе, що високо цінується за звивисту конфігурацію. Автовиробники люблять сюди заглядати при випробуваннях свіжих моделей, а Toyota навіть назвала ім’ям траси спецверсію купе GT86.

Японська преса повідомляє, що водій з пасажиром Ferrari F40 вчасно помітили недобре і встигли залишити автомобіль цілими й неушкодженими. А ось суперкару пощастило менше. Незважаючи на всі зусилля пожежників, колекційна модель вигоріла дотла. Причина спалаху поки достеменно невідома, проте є версії за якими на розпечені деталі двигуна потрапило паливо й коротке замикання електропроводки.

Відновити цей F40, схоже, вже не вийде. Іншими словами, вогонь поглинув мінімум мільйон доларів –  дешевше раритетний Type F120 сьогодні вже не продають. На аукціонах цінник ще більший. Наприклад, кілька тижнів тому з молотка пішов екземпляр 1991 року в специфікації для американського ринку за вражаючі 1,9 мільйона доларів. І це теж не межа. До кінця травня мають відбутися чергові торги RM Sotheby’s, де інший подібний Ferrari хочуть продати за 2,2 мільйона доларів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest