Новий Ferrari F8 Tributo списали у «тотал» після першого виїзду

Автор: Редакція | 26 Чер, 2021
Ferrari F8 Tributo

Новий суперкар Ferrari F8 Tributo відправили на списання (так званий «тотал») вже після першого здавання в оренду.

Взяти в оренду Ferrari F8 Tributo коштує в США недорого – лише 899 доларів за чотири години (вісім годин – 1699 доларів). Саме такі ціни пропонує компанія Royalty Exotic Cars, яка й наддає 710-сильний італійський суперкар в короткострокове користування.
Дороге задоволення

Ferrari F8 Spider

Проте іноді видача в оренду суперкарів перетворюється на дороге задоволення для орендатора та страхової компанії. Так й сталося із F8 Tributo, який потрапив у аварію.

Й хоча орендар стверджував, що їхав у межах швидкісного ліміту та лише налетів на камінь на дорозі, проте власники «Феррарі» знайшли машину залишеною й не в дуже доброму стані.
На відео з каналу компанії на YouTube видно, що у машини були погнуті диски та пошкоджена «губа» переднього спойлера. Крім того, спрацювала бокова подушка безпеки зі сторони водія, а нижня частина була явно більш пошкоджена.

Що сталося?

Вочевидь, водій, який взяв машину в оренду, не сказав всю правду про інцидент. Адже, навіть на місці ДТП були знайдені уламки від захисту днища суперкара, що говорило саме про наїзд на бордюр, котрий розділяв дорогу.

Пізніше, коли машину поставили на підйомник стало зрозуміло, що ремонт буде дуже коштовний.

Після більш ретельного огляду компанія Royalty Exotic Cars виявила, що передня підвіска F8 Tributo зламана. Й хоча її можна відремонтувати, алюмінієвий каркас теж був пошкоджений.

Ferrari F8 Tributo
Зламана підвіска на F8. Скріншот відео Royalty Exotic Cars

Швидше за все, водій влетів на високій швидкості у бордюр, оскільки пошкоджені як передні, так і задні ліві колеса. А те що удар відбувся по черзі в два колеса та ще й суттєво пошкодив бампер та днище говорить про те, що це був не камінь на дорозі, а стаціонарний бордюр, який не можна відкинути одним ударом.
Компанія заявляє, що їй швидше за все доведеться «списати» новенький Ferrari, адже страховій компанії буде дешевше запропонувати новий автомобіль ніж ремонтувати цей.

То ж можливо абсолютно новий (на одометрі було менше 1000 миль) Ferrari F8 Tributo незабаром з’явиться на відомих аукціонах США, де продаються машини списані в «тотал».

До речі, нещодавно новий кросовер Ford Mustang Mach E вперше розбили в аварії, а раніше на аукціон Copart виставили зруйнований суперкар Ford GT.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Ferrari F8 Spider:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest