Ferrari перебувала 26 років під водою й потребує порятунку

Автор: Редакція | 11 Сер, 2020
Ferrari Mondial під водою

Італійський спорткар Ferrari Mondial дістали з-під води після 26-річного забуття, але тепер машину можуть просто утилізувати.

Суперкар Ferrari Mondial не мав великого успіху в шанувальників Скудерії, хоча був одним із найдоступніших автомобілів бренду. Однак тепер один із примірників у Нідерландах відчайдушно потребує допомоги.

Машина пролежала під водою 26 років й зараз перебуває майже на звалищі. Проект Ratarossa хоче врятувати цей майже втрачений Ferrari.
Ferrari Mondial 3.2 випуску 1987 року був вкрадений у 1994 році, а злодій, мабуть, просто скинув автомобіль із причалу. Проте тепер давно загублену машину дістали на поверхню.

Проект Ratarossa повністю реконструював картину порятунку суперкара та показав пошкодження, які має Mondial після стількох років під водою. Проте швидше за все, машина отримала занадто багато дефектів, аби робити її повне відновлення. Наприклад, Ferrari Mondial у робочому стані коштує від 30 до 50 тисяч євро.

Якби це був рідкісний екземпляр, на кшталт Ferrari F40, одну з яких нещодавно розбили в Австралії, а інша згоріла в Монако, то реставрація таких машин окупить свої вкладення.

Однак це не означає, що ця машина заслуговує утилізації на звалищі. Зокрема, пропонується з окремих частин машин, як колісні диски та двигун зробити унікальні меблі (наприклад, скляний стіл із елементом машини у вигляді опори).
Корпус же машини можна передати в один з акваріумів, які потенційно зацікавлені у придбанні «Мондіаля» й розміщення його знову під водою, але тепер для споглядання відвідувачами. Можливо саме цей автомобіль заслуговує на такий порятунок, адже якщо на нього не знайдеться покупець найближчим часом, машину просто викинуть на смітник.

Приєднатися до рятування машини можна за допомогою хештегу #saveferrarimondial

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Autoclassics

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest