Ferrari представила нове купе Roma

Автор: Редакція | 14 Лис, 2019

Італійська компанія Ferrari віддала данину Італії та створила нове купе Roma, яке має нагадати «солодке життя» 60-х років минулого століття.

Нова модель Ferrari отримала ім’я Roma, звісно, на честь столиці Італії. У Маранелло заявили, що новинкою віддають данину «Вічному місту» й золотим 60-м: дизайн купе має навіювати спогади і епоху dolce vita та знакові моделі Ferrari того часу, включаючи культові машини родини 250GT – в першу чергу Berlinetta Lusso і 250GT 2 + 2. Фактично, дизайн машини є продовженням класичних канонів.

Читайте також:

Новинка зберегла 3,9-літровий V8 із кутом розвалу циліндрів у 90 градусів. Мотор видає 620 к.с. і 760 Нм крутного моменту та працює з новітнім 8-ступінчастим роботом Ferrari: при цьому, коробка на 6 кілограмів легша за 7-ступінчастий варіант. Крім того, обіцяно швидше і плавне перемикання. Згадується також абсолютно нова випускна система. Маса ж всієї машини 1 472 кг.

Спорткар прискорюється до 100 км/год за 3,4 секунди, а до 200 км/год – 9,3 секунди. Максимальна швидкість Roma заявлена на рівні 320 км/год, але може бути й трохи більшою (запевняє виробник). Вперше гран-турер Ferrari отримав систему Side Slip Control з 5-позиційним манеттіно, але Roma може похизуватися й іншими електронними дивами – наприклад, активним спойлером, інтегрованим у заднє скло або системою Dynamic Enhancer, в залежності від ситуації регулюючої тиск у гальмівних контурах.

При цьому, гальма мають 390-міліметрові диски на передній осі й 360-міліметрові на задній.

Інтер’єр, як заявили в Ferrari, побудований за зовсім іншій концепції, яка передбачає створення двох візуально незалежних капсул для водія і пасажира. У Roma з’явилися нове кермо, 16-дюймова панель приладів (але медійна система лише 8,4 дюймів) і особливий ключ із кнопковою функцією «комфортний доступ»: тепер, аби потрапити в спорткар, дверні ручки вже не потрібні. Власний дисплей з’явився й у пасажира.

Терміни появи Ferrari Roma у продажу поки не називаються.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari Roma
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest