Ferrari SF90 Stradale з’явиться в рімейку фільму про вуличні гонки 1970-х

Автор: Роман Галімон | 24 Тра, 2020
Ferrari SF90 Stradale

Італійська марка Ferrari вирішила підтримати рімейк відомого французького фільму, до якого машини бренду теж були причетні.

Фільм «C’était Un Rendez-Vous» або «Побачення» багато хто називає геніальним та сенсаційним, адже в той час не було ані камер GoPro, ані інших сучасних можливостей. Крім того, короткометражна картина знята безперервно й переглядається майже на одному диханні.
Режисер-постановник Клод Лелуш хотів створити фільм із швидкісним проїздом через Париж із відображенням багатьох відомих визначних пам’яток міста. Клод попросив уряд Франції закрити дороги, щоб він міг зняти свій фільм, але його прохання було відхилено.

Проте це не зупинило Клода, який все-таки вирішив зняти свій фільм, розпочавши швидкісний заїзд містом на світанку одного серпневого ранку, коли багато мешканців Парижа було на літніх канікулах.
Звісно, зараз можна легко розмістити мінікамеру на машині, але тоді Клод прив’язав 35-мм камеру до переднього бампера свого Mercedes 450 SEL 6.9. Після цього, відео практично не було обробленим й нестабілізовані сирі кадри зафіксували звичайне життя Парижа під час фактично незаконної гонки майже вільним містом.

Лише двоє людей знали про запланований проїзд Клода: його асистент та його дівчина. Незадовго до того, як він виїхав, Клод подзвонив своїй дівчині і сказав їй, щоб вона була напроти Сакре-Кюр за 10 хвилин, аби знятися у фільмі.

До чого тут Ferrari?

Виявляється, аби додати фільму драматизму, Клод озвучив аудіо доріжку звуками від свого Ferrari 275GTB. Оскільки складно уявити ситуацію, аби справді 12-циліндровий Ferrari розривав тихий ранок Парижа у серпні 1976 року й які були б наслідки для автора пізніше.

Тепер вже справжня Ferrari планує з’явитися у новому фільмі із сучасними камерами. Проте все це має відбутися вже на закритих вулицях Монако, де цими вихідними мав відбутися Гран Прі Формули 1.
Через скасування Гран Прі Монако 2020 року, у наслідок COVID-19, мешканці міста точно не почують боліди Ф1 та й трасу всередині міста вже ніхто цьогоріч не будуватиме.

Проте одну Ferrari, за кермом якої буде чинний заводський гонщик команди Ф1, все ж можна буде побачити. Ferrari планує взяти участь у продовженні фільму «C’était Un Rendez-Vous», яке відбудеться на вулицях Монако, й це стане першими зйомками французького фільму з моменту початку карантинних заходів.
За кермом гібридного суперкара Ferrari SF90 перебуватиме Шарль Леклерк й він проїде там, де зазвичай відбуваються перегони Ф1 Монако.

Побачити Леклера за кермом у порожньому Монако, безумовно, буде цікавим видовищем. Ще цікавішим має бути результат та його порівняння з оригінальним фільмом.

До речі, нещодавно гіперкар LaFerrari проїхав автобаном на швидкості 370 км/год, а Ferrari двічі поспіль очолила рейтинг найсильніших брендів світу.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ferrari SF90 Stradale:
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari
Фотограф: Ferrari

Додати свій коментарFerrari SF90 Stradale з’явиться в рімейку фільму про вуличні гонки 1970-х
Рімейк якого фільму буде зроблений?

Буде знято рімейк фільму “C’était Un Rendez-Vous” 1976 року

В чому суть фільму?

У фільми знято автомобіль, який швидко їде вулицями міста

Де був знятий фільм?

Фільм був знятий у Парижі

В чому геніальність фільму?

Фільм показав реальне життя міста на фоні швидкої машини
Pin It on Pinterest