Fiat готовий запустити три заводи одразу після карантину

Автор: Роман Галімон | 05 Кві, 2020

Італійська компанія Fiat готова відновити виробництво одразу на трьох заводах, як тільки уряд скасує коронавірусні обмеження.

Як повідомило видання Automotive News Europe, профспілки збираються контролювати всі необхідні заходи безпеки, які можуть бути важливими, аби коронавірус знову не почав поширюватись.

На даний момент, ситуація з COVID-2019 в Італії нормалізується, але прем’єр-міністр Джузеппе Конте заявив, що національний карантин, який почався з 9 березня, буде продовжено щонайменше до 13 квітня. І це стосується закриття всієї «несуттєвої» економічної діяльності, включаючи виробництво автомобілів.

Але в профспілках вже розпочали переговори з автовиробником, аби забезпечити наявність всіх вимог стосовно охорони здоров’я та безпеки на заводах, які будуть відкритті після отримання дозволу.

«На даний момент дата, яку ми чекаємо – це 14 квітня», – сказав Джанлука Фіко, представник спілки металевих робітників UILM.

Очікується, що першими запрацюють складальні лінії для Jeep Compass і нових гібридних моделей у Мельфі на півдні Італії; завод в Атесса в центральній Італії, де виготовляють комерційні машини; і виробнича лінія для нового електричного 500 на туринській фабриці Мірафіорі.

Представник Fiat підтвердив у четвер, що якщо уряд дозволить виробництву відновитись після 13 квітня, ці три виробництва будуть пріоритетними для групи.
Минулого тижня, планувалось, що 6 квітня стане тією датою, коли уряд почне скасовувати карантинні обмеження.

Раніше було представлено повністю електричну версію Fiat 500, а також компанія Fiat оголосила про плани на гібридні моделі 500 та Panda.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Jeep Compass 2017 року:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest