Fiat оголосила про плани на гібридні моделі 500 та Panda

Автор: Редакція | 09 Січ, 2020

Італійська марка Fiat оголосила про початок продажів гібридних версій Fiat 500 та Panda, які мають з’явитись у лютому та березні цього року.

Популярний в Європі субкомпактний хетчбек 500 отримає важливе технічне оновлення. Разом із сестринською моделлю Panda, 500-й стане першим «м’яким» гібридним автомобілем від італійсько-американського концерну Fiat Chrysler Automobiles завдяки новому гібридному агрегату.

 Читайте також:

Новий 500 Hybrid та Panda Hybrid отримають 1,0-літровий бензиновий двигун FireFly на 70 к.с., до якого буде підключений електродвигун BSG на 12 В та невеликий літієвий акумулятор. Все це має знизити викиди СО2 до 30 відсотків порівняно з попереднім бензиновим двигуном на 1,2 літра.

Новий ДВЗ матиме відносно просту конструкцію з двома клапанами на циліндр й одним розподільним валом із ланцюговим приводом.

Електронадбудова BSG встановлюватиметься безпосередньо на двигуні та працюватиме за допомогою ременя, який також приводить у рух допоміжне обладнання. Система відновлюватиме енергію під час гальмування та заряджатиме акумулятор ємністю 11 кВт-год.

«М’яка» гібридна система отримає шестиступінчасту механічну коробку передач, що має збільшити економію палива під час руху за межами міста. Цікаво, що новий двигун розташований на 45 мм нижче за старий, а це покращить керованість новинки.

Галерея моделей Fiat 500 та Panda:
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat
Фотограф: Fiat

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest