Ford презентував електричний кросовер Mustang для Європи

Автор: Редакція | 14 Лют, 2020

Електричний кросовер Mustang Mach-E тепер адаптований під вимоги європейського ринку та побажання покупців.

Через відсутність за власним бажанням компанії Ford на автомобільній виставці в Женеві, автовиробник вирішив провести спеціальний захід із презентації Mustang Mach-E в Лондоні.

Версія електрокросовера для країн Європейського союзу отримала деякі відмінності від тієї комплектації, що буде продаватися в Америці.

За офіційною заявою Ford, інженери європейського підрозділу, знайомі з перевагами місцевих покупців, брали участь в розробці позашляховика з самого початку. І тому в Європі з’явиться Mach-E з власними налаштуваннями підвіски і кермового управління, а також індивідуальними калібруваннями систем повного приводу й курсової стійкості. Крім того, позашляховик отримає й дрібні зовнішні відмінності.

Поки невідомо, скільки саме покупців вже замовили електрокросовер, але заявлено, що більшість заявок припадають на версію зі збільшеним запасом ходу і ємнішою батареєю на 98,8 кВт-год – вона забезпечить можливість проїхати без підзарядки до 600 км, тоді як стандартна модифікація Mustang Mach-E комплектується 75,7-кіловатними акумуляторами і наділена запасом ходу в 450 км.

В Європі залежно від кількості і типу електродвигунів силова установка електро-«мустанга» зможе розвивати 258, 285 або 338 к.с., а до першої «сотні» найшвидші кросовери витратять менше 7 секунд.

Постачання Mustang Mach-E європейським покупцям компанія Ford почне в четвертому кварталі нинішнього року.

Нещодавно також стало відомо, що нова генерація Ford Focus RS може не з’явитися, а новий кросовер Ford отримає платформу Volkswagen.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Mustang Mach-E (Європа):
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest