Ford «презентував» новий Mondeo

Автор: Роман Галімон | 20 Кві, 2021
Ford Evos 2021 року

Американський концерн Ford представив концепт Evos, який може стати новим європейським Mondeo та північноамериканським Fusion.

Після місяців чуток та шпигунських знімків, Ford Evos дебютував на автошоу Шанхаю. Подібно до Citroën C5 X, новинка стала сімейним автомобілем, що розмиває сегменти універсала та позашляховика.




Більш того, це перший продукт «Блакитного Овалу», який значною мірою був розроблений командою в Китаї, де він спочатку буде й вироблятись (та продаватись) спільним підприємством Changan Ford.

Це приваблива п’ятидверна машина з передньою панеллю дуже нагадує іншу орієнтовану на Китай модель, нещодавно випущений позашляховик Equator. Світлова панель над решіткою пов’язана з світлодіодними денними ходовими вогнями й створює новий світловий підпис.

Ford Evos 2021 року

Висувні дверні ручки нагадують Mustang Mach-E, і хоча Ford каже, що бічний профіль розроблений як для купе-позашляховика, він більше схожий на універсал з високим кліренсом.

Інтер’єр став значним відхиленням від сучасних конструкцій Ford, отримавши надширокий екран, що тягнеться 1,1 метра. Повністю цифрова панель приладів має загальний 12,3-дюймовий розмір і до неї приєднується сенсорний екран з роздільною здатністю 4K розміром у колосальні 27 дюймів. Вони розміщені всередині того самого масивного шматка скла, майже такого ж широкого, як панель приладів, подібно до того, що ви знайдете всередині Honda E, де є п’ять екранів, розмішений поруч.

Ford Evos 2021 року

Інформаційно-розважальне програмне забезпечення працює на локалізованій системі Ford SYNC + 2.0 із технологією штучного інтелекту від Baidu і тим, що компанія називає віртуальним персональним помічником.

Так само, як Mustang Mach-E та F-150, Evos підтримує мережеві оновлення, що фактично означає, що універсал-позашляховик покращиться з майбутніми апдейтам програмного забезпечення без необхідності везти автомобіль до дилера.




Деталі щодо появи новинки на інших ринках мізерні, хоча вважається, що Ford Evos замінить Mondeo в Європі та Fusion у Північній Америці. Виходячи з назви моделі та згадуючи концепт Evos 2011 року, який продемонстрував напрямок дизайну попереднього седана, це може статися.

Технічні характеристики залишаються овіяними таємницею, але очікується, автомобіль буде продаватися у всьому світі з гібридною силовою установкою. Версія, представлена в Китаї, – це 1-е видання, оснащене усіма «фішками», включаючи контрастні помаранчеві акценти всередині та зовні. Ford Evos отримає 19-дюймові колеса і має двоколірний кузов із переважно білим покриттям у поєднанні з чорним дахом.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Evos 2021 року:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар










Pin It on Pinterest