Ford «засвітив» новий кросовер Mondeo на тестах

Автор: Редакція | 16 Лют, 2021
Ford Mondeo 2022 (шпигунські фото)

Автомобільний виробник Ford продовжує готувати «таємничий» універсал для дебюту. За припущеннями на фотографіях видно як тестується нове покоління Mondeo.

Про те, що Mondeo стане кросовером, або принаймні позашляховим універсалом, відомо майже рік. Наприкінці минулого року прототип новинки навіть «спіймали» на виробництві, а цьогоріч зробили рендер нового дизайну моделі.
Однак, мисливці за автомобільними новинками на цьому не зупинились й зафільмували випробування таємничої моделі Ford. Вочевидь, це той самий універсал підвищеної прохідності, який має замінити актуальне покоління Mondeo.

На жаль, камуфляж не дозволяє оцінити справжні обриси задньої частини кузова, проте машина була на 20-дюймових дисках та виглядала значно більшою за актуальний «Мондео».

За одними даними, новинку назвуть Mondeo / Fusion Active, за іншими – додадуть до звичного імені слово Evos: так називався купеподібний концепт Ford 2011 року.
Нещодавно також стало відомо, що Ford зупинив продажі седана Fusion (аналог Mondeo) в США. Тим часом, Volkswagen має аналогічні плани щодо Passat, який є конкурентом Mondeo в Європі.

Таким чином, обидва виробника планують зосередитись на зростанні популярності кросоверів та електрокарів.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Mondeo 2022 року (шпигунські фото):
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest