Новий Ford Mondeo «засвітився» на виробництві

Автор: Редакція | 23 Гру, 2020
Ford Mondeo 2022 року (Китай)

Відомий автомобіль Ford Mondeo вперше з’явився вже у своєму новому кузові й, схоже, стане кросовером.

Нове покоління Ford Mondeo в кузові універсала помітили на випробуваннях ще минулого року й з тих пір були припущення, що виробник бажає змінити сегмент для моделі.
Нещодавно також стало відомо, що продажі автівки в кузові седана будуть зупинені в США, проте це не заважає продавати його в Європі.

Однак, нові шпигунські фотографії з Китаю підтверджують, що роботи над кросовером теж ведуться. Як стверджує іспанське видання Motor.es, зображення були зроблені на виробництві, де готується новий Ford Mondeo модельного 2022 року.

За очікування, у новому поколінні Ford збирається застосувати на Mondeo чимало нових технологій.

Перші ознаки трансформації «Мондео» у кросовер вже видно: радикальна зміна радіаторної решітки, яка дещо нагадує новий Ford Equator 2021 року (семимісний позашляховик для Китаю), дизайн задньої частини моделі 2022 року теж отримає найсучасніший стиль.
На зображеннях також видно вузькі фари, дуже високий бампер й чіткі лінії кузова. Результат – дуже сучасний та вишуканий дизайн, при цьому спереду навіть спортивний. Зі світлин дверей також видно, що дверні ручки інтегровані в панелі, а рейлінги на даху підтверджують кросоверну суть машини.

Спортивний силует доповнюється спадаючою лінією даху, який переходить у великі задні дверцята, котрі відкриватимуться догори.

В інтер’єрі теж очікується революція: панель приладів розмітиться на великому екрані, який простягатиметься до тачскріну медійної системи, зменшуючи розмір лише для вентиляційних отворів. Центральний тунель теж новий, й на ньому розмістився круглий селектор перемикання передач.

Новий дизайн майбутнього покоління Mondeo дебютує наприкінці 2021 року, а сама модель надійде в продаж у 2022 році.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Галерея Ford Mondeo 2022 року (Китай):
Фотограф: News Yiche
Фотограф: News Yiche
Фотограф: News Yiche
Фотограф: News Yiche

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest