Ford випадково розкрив терміни появи нового Mondeo

Автор: Роман Галімон | 23 Січ, 2020

Ford випустить абсолютно новий Mondeo на початку 2021 року, і про це стало відомо з каталогу інструментів, опублікованому на європейському веб-сайті марки.

Видання Autocar провело невелике розслідування та з’ясувало, що Ford вже зобов’язує дилерів купувати спеціалізований інструмент, який знадобиться для роботи з майбутніми моделями. В каталозі перераховано інструмент для складання заднього моста моделі Mondeo 2022 року під кодом CD542.

При цьому у документі вказується, що модель збереже назву Mondeo та з’явиться у другій половині наступного року.

Цікаво, що специфічний інструмент Mondeo призначений для зняття задньої пружини. В даний час жоден європейський легковий автомобіль Ford не використовує листові пружини, при цьому Mondeo використовує набагато більш типовий комплект пружини для кожного з чотирьох поколінь.

На думку британського видання, новий Mondeo матиме поперечну пружину задньої осі, подібну до тієї, що використовується у таких моделях, як Volvo XC90. Така установка допоможе заощадити місце для компонування акумуляторної батареї, ймовірно, для звичайного або гібридного силового агрегату.

Нинішній Mondeo Hybrid втрачає значну частину свого багажного простору через акумуляторну батарею, встановлену під підлогою багажника.

При цьому, новинка може отримати силовий агрегат від оновленого Kuga PHEV, де 2,5-літровий бензиновий двигун Аткінсона поєднаний з акумуляторною батареєю потужністю 10,3 кВт/год, що забезпечує 222 к.с. та 55 км виключно на електротязі.

Крім того, новий Mondeo може стати кросовером та увійти в нішу Subaru Outback, про що говорять шпигунські фото моделі. Хоча, за деякими припущеннями, Ford спробує використати максимум можливих кузовів на цій платформі. Компанії потрібно думати й про заміну для S-Max та Galaxy, про зняття з виробництва яких вже було оголошено.

Все це відбувається на фоні того, що Ford зареєстрував нову назву кросовера для Європи та об’єднав свої зусилля з Volkswagen у створенні нового кросовера та пікапів.

Галерея "мула" кросовера Ford Mondeo:
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar
Фотограф: Autocar

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest