Ford зупинив продажі Mondeo в Америці

Автор: Редакція | 09 Сер, 2020
Ford Mondeo (оновлення)

Американський виробник Ford вирішив відмовитись від виробництва в США моделі Fusion, яка також відома під назвою Mondeo.

Раніше вже повідомлялося, що Ford зніме з виробництва модель Fusion (в Європі відому як Mondeo) по завершенні нинішнього модельного року. Проте, як виявилося, це станеться навіть раніше: за даними The Detroit Bureau, складання останньої партії моделі було завершено 31 липня. І прямого спадкоємця у Fusion не буде.

Це вже не вперше, коли американські виробники зупиняють виробництво седанів. Так, компанія Buick теж попрощалася з одним зі своїх седанів – моделлю Regal. Й нічого дивного в цьому немає: за статистикою, близько 90% продажів марки Buick у 2019-му році припадало на кросовери.
Ставку на позашляховий сегмент зробили й в Ford. Передбачається, що місце Fusion у лінійці марки займе кросовер, дебют якого вже готується. Раніше вже був помічений позашляховик на базі Mondeo, та й взагалі від випуску європейського Mondeo ніхто не збирається.

У США автовиробник тим часом готується до старту збірки та продажів сімейства Bronco, що складається відразу з трьох моделей, і зайнятий просуванням електричного Mustang Mach-E. Крім того, за чутками, у Ford йде робота над компактним пікапом Maverick. В результаті кросовери і позашляховики можуть зайняти до 90% модельної лінійки бренду.
Планомірно скорочує свою гаму седанів і концерн General Motors, який вже відмовився, наприклад, від Chevrolet Impala та Cruze, Cadillac CT6, Sonic / Aveo й так далі. Також цьогоріч у відставку має відправитися і ще один чотиридверний седан – розкішний Lincoln Continental.

Таким чином, запропонувати моделі в кузовах седанів на ринку Північної Америки незабаром зможуть лише японські виробники.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Mondeo:
Фотограф: Ford
Фотограф:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest