Спортивна Ford Fiesta ST дві години тікала від поліції

Автор: Редакція | 23 Лип, 2020
Ford Fiesta ST-Line Red and Black editions

Водій спортивного хетбека Ford Fiesta ST майже дві години ганяв містом та ухивлявся від поліційних машин та вертольота.

Шанси втекти від поліції завжди дуже-дуже низькі, але якщо у водія спортивний автомобіль Ford Fiesta ST – чи допоможе це?

У Лос-Анджелесі водію вдалося використати суміш автострад та вузьких вулиць, аби довгий час тікати від поліцейських. Все почалося в долині Сан-Фернандо, з якої Каліфорнійський дорожній патруль та інші правоохоронці почали переслідувати порушника, хоча фактично трохи відступили й дозволили вертольоту стежити за «Фієстою».
При цьому, водій дійсно думав, що відірвався та у кілька разів перевищував швидкість, розігнавшись до 100 миль на годину (161 км/год) та виїжджав на зворотні смуги руху.

Одного разу водій Fiesta навіть виїхав на стоянку торгового центру й зупинився. Можливо, подумав, що цей метод спрацював у грі Grand Theft Auto V для ухилення від поліції та має спрацювати й в реальному світі. Поліцейські приїхали за кілька хвилин й переслідування продовжувалося.

Проте, коли автомобіль попрямував у бік пляжів Редондо та Торрансу, тут вже поліцейські зіткнулися з великою проблемою. Низькі хмари біля води зробив політ вертольота небезпечним через відсутність видимості. Умови були досить поганими й поліції довелося перервати погоню.

Однак, водій Fiesta ST не втік від поліції. За повідомленням американських медіа, власника машини заарештували в його резиденції у місті Ранчо-Палос-Вердес.
Іронічно, що все почалося, коли поліція запідозрила водія в нетверезому стані. Але тепер після кількох годин втечі від поліції, перевищень швидкості та їзду зворотними смугами, порушник, швидше за все, отримає набагато більше звинувачень.

До речі, нещодавно стало відомо, що Ford Focus отримав гібридну версію, а сам Ford підтвердив відсутність планів на новий Focus RS.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Fiesta ST-Line Red and Black editions:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest