Ford GT отримає абсолютно новий пакет на 2021 рік

Автор: Роман Галімон | 05 Лип, 2020
Ford GT в нових кольорах

Американський виробник підготував оновлення дизайну для суперкара Ford GT.

Після приголомшливої версії Liquid Carbon Edition та невеликої прибавки потужності на автосалоні в Чикаго, Ford лише тепер натякнув на оновлення дизайну GT на 2021 модельний рік. Про це «Блакитний Овал» повідомив у своєму офіційному акаунті у Twitter.

Як зазначено в повідомленні, Ford GT 2021 року має отримати абсолютно новий графічний пакет з індивідуальними кольорами, які підкреслять наявну потужність у 660 к.с.

При цьому, зображено одразу три варіанти нових кольорів: темний відтінок червоного й поточного Liquid Red, а також синій та білий.

Крім того, у лівреях видно, виробник вніс деякі зміни до вигляду Ford GT 2021 року: суцільні смуги замість нинішніх подвійних, нова графіка на вихлипах, а також різні кольорові накладки на дзеркала.
Поки не зрозуміло, чи це будуть єдині кольорові та графічні варіанти для 2021 GT, хоча за припущеннями, їх буде більше. Ймовірно, незабаром Ford оголосить зовнішні оновлення в офіційному прес-релізі, разом з іншими оновленнями, на які теж варто очікувати.

Раніше Ford Focus отримав гібридну версію, а Ford та Volkswagen анонсували спільний проекти з випуску 8 мільйонів машин.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Ford GT в нових кольорах:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest