Ford створив особливе купе GT до перемоги в Дайтоні

Автор: Редакція | 17 Сер, 2020
Ford GT Heritage 2021 року

Американський виробник Ford створив особливу версію для спортивного купе GT на честь 55-річчя перемоги у добовій гонці в Дайтоні.

Ford святкує 55-річчя перемоги Кена Майлза і Ллойда Рабі в добовій гонці Дайтона-24, яка передувала успіхам у Ле-Мані. З цього приводу компанія підготувала чергове особливе купе GT з уже знайомої лінійки Heritage Edition.

Зовні забарвлення сучасного спорткара повторює ліврею історичного Ford GT40 MK II: основний білий відтінок Frozen White поєднується з чорними та червоними акцентами й номером 98.
Новинка також отримала 20-дюймові ковані диски Heritage Gold з червоними гальмівними супортами Brembo. Чорно-червоний салон матиме обробку з алькантари. Опціонально покупцям запропонують пакет Heritage Upgrade з колісними дисками з «голого» карбону та зображенням номера 98 на дверних панелях по обидва боки.

Одночасно Ford представив програму персоналізації Studio Collection, підготовлену спільно з канадською фірмою Multimatic, що займається складанням спорткара.
Програма пропонує розширену колірну палітру: клієнти зможуть вибрати нові поєднання відтінків смуг і графічних акцентів. Пропозиція буде доступно тільки для 40 машин, що відносяться до 2021-го і 2022-му модельних років.

Раніше повідомлялось, що Ford GT отримає абсолютно новий пакет на 2021 рік, а також виробник анонсував спортивний електрокар на базі Mustang Mach E.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motot1

Галерея Ford GT Heritage 2021 року:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest