Ford Mustang розбили у спробі зробити «пундики»

Автор: Редакція | 20 Чер, 2021
Ford Mustang аварія

Спортивний Ford Mustang став жертвою надмірного бажання похизуватись потужними можливостями спорткара. Проте аварія зупинила цю спробу.

Це вже не вперше, коли автомобіль Ford Mustang потрапляє в об’єктиви під час аварії: можна згадати про аварію з BMW, або навіть розбитий новітній Mustang Mach E.
Тепер у США на відео потрапила інша аварія, де водій «Мустанга» намагався показати свої здібності в швидкому обертанні коліс й «спаленні» гуми, або просто робив «пундики».

Враховуючи невеликий хронометраж ролику, важко сказати що саме пішло не так. Але вочевидь водій вже мав досвід у «спаленні» гуми й почав нову спробу ще до потрапляння на відео.

Проте чи то якість покриття була гіршою, чи те, що дорога мала невеликий схил, зчеплення задніх коліс було втрачено й машину почало розгойдувати.
Тим не менш водій лише нарощував швидкість й задню частину автомобіля швидко занесло. Не впоравшись із цим, водій не зміг зупинити виліт машини з дороги, яка опинилась на траві, де зчеплення взагалі немає, й спорткар зупиняє лише стовп.

Перелік пошкоджень поки незрозумілий, але на відео видно, що передня частина Mustang була розбита й капот був сильно зігнутий. Хоча, швидше за все, автомобіль все ще підлягає ремонту.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest