Електросовер Ford Mustang Mach E отримав «неприборканий» режим

Автор: Редакція | 14 Жов, 2020

Американський виробник Ford оголосив про можливості налаштувань електричного кросовера Mustang Mach E.

Майбутній електромобіль Mustang Mach E отримає три режими руху: Whisper, Active і Untamed.

Active або «активний» буде стандартним режимом руху. За такого налаштування, автомобіль стане досить мляво реагувати на натиснення педалі акселератора, пропонуючи водію спокійну та економічну їзду.
Untamed можна перевести як «неприборканий», що є досить відповідним епітетом до всіх Мустангів, які сприймаються як дикі американські коні. Проте це класичний спортивний режим із драйверскими налаштуваннями педалі акселератора й кермового управління. Ефект посилюється, коли стандартне бірюзове підсвічування приладів змінюється на помаранчеве, а гучність аудіосистеми автоматично підвищується.

Whisper, що перекладається як «шепіт», пропонує максимально комфортний режим з амбієнтним підсвічуванням салону, приглушену аудіосистему і найсуворішими налаштуваннями системи стабілізації, які роблять управління машиною максимально легким.

Для всіх режимів доступна функція гальмування двигунами при відпусканні педалі акселератора. Ця функція включається окремо.
Раніше Ford вже анонсував спортивний електрокар на базі Mustang Mach E, а наша редакція писала про порівняння Tesla Model Y та Ford Mustang Mach-E.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram, Facebook, Twitter та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Ford Mustang Mach-E (Європа):
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest