Який кросовер кращий: Tesla Model Y чи Ford Mustang Mach-E?

Автор: Роман Галімон | 03 Сер, 2020
Tesla vs Ford

У американського кросовера Tesla Model Y з’являється все більше й більше конкурентів. Питання лише в тому: чи гідні вони боротьби?

Нещодавно наша редакція вже порівнювала Tesla Model Y та Hyundai Kona EV, а тепер прийшла черга електрокросовера від Ford, який ось ось має стати на конвеєр й ще невироблена перша партія вже продана.

Лише його назва Ford Mustang Mach-E говорить про те, що американський автомобільний гігант має далекі плани на електромобіль, адже не дав би просто так електромобілю ім’я легендарного автомобіля Mustang Mach 1.
На разі Mustang Mach-E вже доступний для замовлення у безлічі різних рівнів обробки, із різноманітними діапазонами пробігу та показниками продуктивності. Базова модель – комплектація «Стандарт» стартує від 43 895 доларів США, з пробігом 334-370 км без зарядки та розгоном до сотні від 6 до 5 секунд – залежно від вибору одномоторної або двомоторної версії.

Топова комплектація GT коштує від 60 500 дол. США та може похвалитись діапазоном 378 км та розгоном до 100 км/год за 3 сек.

Видання InsideEVs порівняло найбільш схожі комплектації Ford Mustang Mach-E Premium 4X та Tesla Model Y Long Range, адже вони близькі за ціною та за технічними специфікаціями.
Відповідно до порівняння, яке відображено нижче в інфографіці, пробіг без зарядки більший у Tesla Model Y, яка може проїхати 509 км, в той час як Mach-E здатний проїхати 435 км у версії AWD (повний привід) та 482 км у версії RWD (задній привід).

Крім того, Model Y також виграє у розгоні до сотні: 4,8 секунди проти 5,5 секунд у повнопривідного «Мустанга» та 6,5 секунд у RWD.

Проте, хоча й за іншими технічними та експлуатаційними показниками Tesla Model Y знову перевершує Ford Mustang Mach-E, врешті-решт саме покупець голосує за модель своїм гаманцем.

Tesla vs Ford порівняння
Порівняння Ford Mustang Mach-E Premium 4X та Tesla Model Y Long Range

Цікаво, що за деякими дослідженнями смаки клієнтів розділились при виборі цих моделей абсолютно порівну: 50 % на 50 %.

Й можливо ціна зіграє у виборі дуже важливу роль, адже для купівлі електрокарів Ford зараз пропонуються пільги від держави у вигляді податкового кредиту на 7500 дол. США. В той час, як Tesla Model Y під дію цього стимулювання вже не підпадає.
Крім того до електрокросовера Model Y останнім часом теж було чимало запитань: деяких власників він розчарував якістю, а  дехто заговорив про серйозну помилку в дизайні Model Y.

А яку модель обрали ви? Залишайте відповіді у коментаріях!

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

 

Галерея Ford Mustang Mach-E та Tesla Model Y:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest