Який кросовер краще: Tesla Model Y чи Hyundai Kona EV?

Автор: Редакція | 01 Кві, 2020

Нові електрокросовери з’являються все частіше й конкуренція між ними загострюється. Порівняння нового кросовера від Tesla була лише питанням часу.

Ще кілька років тому про порівняння двох популярних електричних кросоверів важко було уявити, але тепер їхні характеристики стають все більше порівнянними.

У своєму відео на YouTube каналі Cleanerwatt порівняні поточні Tesla Model Y та Hyundai Kona Electric. На перший погляд їх можна порівняти за продуктивністю, а ціна явно говорить на користь корейської моделі (від 37 до 45 тисяч доларів). Принаймні, поки Tesla офіційно не запустить Model Y Standard Range у 2021 році, яка має коштувати близько 41 000 дол.

Й перше порівняння між Model Y та Kona EV робиться на основі показника «вартість за милю електричного кілометражу». Очевидно, що тут теж виграє Hyundai, адже найпростіша версія SEL ціною 37 190 доларів гарантує дальність у 258 миль (415 км), а вищезазначений показник становить 144,14 долара проти 167,69 долара у найдешевшої Model Y.

Проте, варто зазначити, що зараз Model Y продається у комплектації Long Range з мінімальною вартістю 52 990 доларів й може забезпечити 316 миль (508 км).

Якщо ж продовжити дивитись відео до кінця, то автор порівнює й інші аспекти двох електрокросоверів й тут Model Y переважає майже у всіх аспектах. В кінці відео зазначено, що кросовер Tesla кращий у технічних інноваціях, просторі всередині, потужності, ефективності та швидкості зарядки.
Таким чином, поки Hyundai Kona EV залишається дешевшим варіантом, Tesla Model Y може спокусити своїми технічними характеристиками та оснащенням.

Однак, сама можливість проводити такі порівнянні між двома електрокарами вже говорять про те, що ринок електрокарів, та зокрема електрокросоверів, зробив великий крок вперед.

Раніше також повідомлялось, що Tesla могла припуститися серйозної помилки у дизайні Model Y, а також новий кросовер Tesla Model Y розповів про розчарування якістю електрокросовера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: InsideEVs

Галерея Tesla Model Y:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest