Новий кросовер Tesla Model Y розчарував власника якістю

Автор: Редакція | 29 Бер, 2020

Нещодавно американський автовиробник Tesla почав постачання свого нового кросовера Model Y до клієнтів й деякі власники висловили невдоволення якістю автомобіля.

Як стверджує телеканал YouTube Chicago Auto Pros, ще вже не вперше, коли електрокари Tesla мають виробничі дефекти в обробці. Й причиною може бути неякісна передпродажна підготовка та відсів браку. Такі обставини вплинули й на численні огріхи, що були виявлені на новому кросовері Tesla Model Y 2020 року, який клієнт отримав прямо від дилера.

У відео зазначається, що на машинах Tesla вже не вперше помічені проблеми з фарбуванням. Крім того, до них додались неякісне збирання комплектуючих та наявність невеликих дефектів.

За припущеннями, виявлені несправності можливо пов’язані з бажанням виробника випередити запланований графік постачання Model Y.

Також у відео було зазначено, що наявні дефекти фарби могли бути не лише наслідком низькоякісних технологічних процесів на виробництві, але й результатом постачання. Часто електромобілі Tesla транспортуються у відкритих транспортних засобах без жодного захисного обладнання. Тобто дорогою до дилерів (або під час завантаження/розвантаження) машини можуть отримати певні пошкодження.

Під час огляду показаної на відео Model Y, були знайдені бруд у фарбі, потертості та подряпини, нерівний шар покриття, пил під лаком. Деякі з цих недоліків можна було виправити за допомогою відбраковування та додаткового полірування поверхні ще на виробництві, але цього не було зроблено.

Крім того, в салоні Tesla Model Y було виявлено багато інших недоліків. Прилягання елементів залишає бажати кращого (це стосується й панелей кузова), деякі деталі не закріплені й не встановлені правильно, обробка сонцезахисних козирків була пошкоджена, а на стелі залишились сліди від брудних рук.

Де саме були зроблені ті чи інші пошкодження буде з’ясовувати вже власних показаного авто, але вочевидь деякі несправності мали б бути дефектовані та усунені ще на виробництві.

Звісно, це може бути лише поодинокий випадок, але при купівлі автомобіля завжди уважно перевіряйте його стан, навіть, при придбанні в офіційних дилерів.

Раніше також стало відомо, що Tesla випустила мільйонний електрокар, а Tesla Model 3 стала бестселером 2019 року у Норвегії.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Галерея Tesla Model Y:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest