Tesla Model 3 стала бестселером 2019 року у Норвегії

Автор: Роман Галімон | 24 Лют, 2020

Американський електрокар Tesla Model 3 став найпродаванішим автомобілем у Норвегії у 2019 році.

Як повідомляє сайт focus2move.com середньорозмірний електромобіль від Tesla зміг просто прорватися на вершину рейтингу та посунути звичних лідерів. Model 3 була продана у кількості 15683 одиниці, при цьому клієнти обирали американський електрокар на фоні серйозною конкуренції.

Проте, Nissan втратив майже 50 % (по відношенню до попереднього року) у кількості проданих електромобілів Leaf, а Audi навпаки суттєво наростили продажі нового e-Tron. Але, навіть 6127 реалізованих «Ліфів» та 5377 «е-тронів» разом не можуть побити результат «Тесли» у 2019-му.

Лише новий Golf дозволив Volkswagen трохи покращити свій результат та стати другим на ринку з 10 025 проданими машинами.

В топ-10 також увійшли й інші електрокари, як Hyundai Ioniq та Kona, а також BMW i3, що ще раз підкреслює відношення норвежців до електрокарів, але їхні продажі були на рівні 3-5 тисяч на рік.

Серед неелектричних машин найпопулярнішою після «Гольфа» став Mitsubishi Outlander, хоча можливо тут мова про гібридну версію, як теж дуже популярна в Європі (і яку ми тестували не так давно).

Також у першу десятку увійшли Toyota RAV4 та Skoda Octavia.

Раніше також стало відомо, що Tesla відкликає 15 000 кросоверів Model X через проблеми з кермом. а також були порівняно витрати володіння Toyota RAV4 та Tesla Model Y.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram.

Галерея моделей Tesla:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Motor1

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest