Tesla випустила мільйонний електрокар

Автор: Редакція | 10 Бер, 2020

Американський виробник електрокарів Tesla випустив один мільйон машин, а ювілейною став кросовер Model Y в червоному кузові.

Генеральний директор Tesla Ілон Маск повідомив, що компанія перетнула  позначку в один мільйон зібраних з часу заснування автовиробництва в США.

Мільйонним електромобілем, що зійшов з конвеєра, став кросовер Model Y в червоному кузові. Макс, вже традиційно, повідомив про цю подію в своєму Твіттері та розмістив фотографію команди, яка відповідала за збирання.

Tesla налагодила своє виробництво у 2008 році, проте дебютний родстер, побудований на шасі «Лотуса», був дрібносерійної моделлю – за чотири роки зібрали близько двох з половиною тисяч примірників. Повноцінним виробником компанія стала з появою ліфтбека Model S, до якого в подальшому приєдналися кросовер Model X, седан Model 3 і кросовер Model Y. Темпи випуску росли стрімко: 100-тисячний електрокар був готовий у 2015 році, а зараз Tesla робить вже понад 100 тисяч одиниць у квартал.

Виробництво Tesla організовано на основному заводі у Фрімонті (США) і, нещодавно, у Шанхаї. Вже влітку наступного року до цих двох «Гігафабрик» повинна приєднатися нова фабрика під Берліном, де компанії довелось поборотися за вже затверджене місце з місцевими активістами.

Заплановано й подальше розширення модельного ряду: у найближчому майбутньому повинні вийти пікап Cybertruck, тягач Semi й поки засекречений електрокар, який розроблять в Китаї, щоб продавати по всьому світу.

З таким темпом, двохмільйонний автомобіль Tesla може зійти з конвеєра вже за пару років.

Нещодавно також стало відомо, що Tesla Model 3 стала бестселером 2019 року у Норвегії.

 

Джерело: Motor1

Галерея Tesla Model Y:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest