Tesla припустилася серйозної помилки у дизайні Model Y?

Автор: Роман Галімон | 30 Бер, 2020

Американська компанія Tesla нещодавно почала постачати перші партії нового кросовера Model Y клієнтам, але вже отримала перші нарікання на дизайн.

Про невдоволеність одного з клієнтів якістю отриманої нової Tesla Model Y вже було написано в цьому матеріалі, а тепер видання Insideevs припустило, що автовиробник припустився серйозної помилці у дизайні новинки.

Мова йде про дизайн задньої двері Model Y. На відміну від більшості п’ятидверних універсалів, нижня частина двері не закінчується у верхній частині заднього бампера. Натомість двері продовжені вниз досить далеко (приблизно на два сантиметри) та фактично є частиною заднього бампера.

Звісно, з одного боку, це значно полегшує завантаження / розвантаження через задні двері, адже піднімати вантаж потрібно не так високо. Але, з іншого боку, в разі зіткнення (навіть легкого) удар на себе прийме вже не бампер, а двері. А ремонт (або заміна) дверей буде дорожчою, ніж бампера.

Крім того, страхова компанія може підвищити вартість страховки на такий автомобіль, якщо вважатиме, що через постійні видатки на ремонт задньої двері потрібно буде більше витрачати на компенсації власнику.

Для порівняння видання Insideevs навіть навело зображення Model Y та Model X, на якому видно що двері на Model X набагато вище, ніж у Model Y.

Звісно, Model Y не єдина машина, на які використовується таке рішення. Наприклад, на електросовері Jaguar I-Pace теж кришка багажника знаходиться на бампері, але знизу в нього все ж є виступ, який може запобігти пошкодженню дверей.
Можливо, з часом Tesla зробить зміни в цій частині машини, але поки, здається, виробник буде збирати пропозиції та відгуки від нових клієнтів.

Раніше також стало відомо, що Tesla випустила мільйонний електрокар, а Tesla Model 3 стала бестселером 2019 року у Норвегії.

Слідкуйте за останніми новинами на нашому каналі у Telegram та Google News.

Галерея Tesla Model Y:
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla
Фотограф: Tesla

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest