Ford вирішив не продавати Bronco та Bronco Sport в Європі

Автор: Редакція | 16 Сер, 2020
Ford Bronco 2021 року

Американський виробник Ford вирішив залишити новий кросовер Bronco лише у Північної Америки.

Кросовер Ford Bronco та версія Bronco Sport не продаватимуться на європейському ринку. Про це повідомило видання Automobilwoche з посиланням на німецьке представництво автовиробника.

Відповідно до джерела, відновлений позашляховик від початку був задуманий виключно для північноамериканського регіону, і надавати йому глобальний статус компанія у найближчому майбутньому не планує.
Причини такого рішення не розкриваються, але, імовірно, воно пов’язане з жорсткістю європейських норм до шкідливих викидів.

При цьому у нового Bronco вже наступного року має з’явитися «зелена» версія з V6 та електромотором, випуск якої трохи знизить середній в модельному ряду викид CO2. «Бронко Спорт» й зовсім можна було б перетворити на плагін-гібрид за прикладом спорідненого Escape/Kuga та продавати європейцям тільки його.
Тим часом, у США на три- та п’ятидверний позашляховики Bronco за три тижні вже надійшло понад 165 тисяч замовлень. Очевидно, що й в Європі новинка могла б знайти чимало покупців, адже ринок кросоверів продовжує зростати у всьому світі.

Цікаво, що Jeep готовий створити Wrangler Rubicon 392 із V8, а також почав кампанію з презентації Grand Wagoneer.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Bronco 2021 року:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest