Концепт Jeep Wrangler Rubicon 392 із V8 з’явився перед дебютом Bronco

Автор: Роман Галімон | 13 Лип, 2020
Jeep Wrangler Rubicon 392 Concept

Американський позашляховик Jeep Wrangler явно намагається «вкрасти» увагу в день прем’єри нового Ford Bronco.

Концепт Jeep Wrangler Rubicon 392 – не дуже тонкий спосіб відволікти увагу від нового конкурента.

Фанати Jeep вже давно просили автовиробника створити модель із V8 й ось Wrangler (принаймні, концепт) отримав новий 6,4-літровий двигун V8, який може з’явитися на позашляховику найближчого майбутнього. Агрегат видає вражаючі 450 к.с. (336 кВт) та 610 Нм крутного моменту, що є величезною модернізацією над існуючим 3,6-літровим V6 із 285 к.с. (213 кВт) та 353 Нм.
У анонсі концепту Jeep наполегливо натякає, що незабаром може з’явитися й виробнича версія. «Ентузіасти “Джипів” протягом останніх років вимагають виробництва V8, й новий концепт Jeep Wrangler Rubicon 392 – це ознака того, що вони можуть скоро здійснити їхні бажання», – йдеться у прес-релізі автовиробника.

Раніше Jeep говорив, що на Wrangler не встановлюють V8 тому, що під капотом не було достатньо місця для розташування. Зараз у компанії знайшли рішення. Для концепту Rubicon 392 передбачено модифікований каркас та оновлені кріплення двигуна.
Концепт Wrangler Rubicon 392 використовує восьмиступеневу автоматичну коробку передач і 2-ступеневу роздавальну коробку. Jeep стверджує, що автомобіль може розігнатись до 100 км/год менше ніж за п’ять секунд, що блискавично за стандартами Wrangler.

Проте, враховуючи що Wrangler створений не для прямолінійного прискорення, Jeep також оснащує концепт й обладнанням для подолання бездоріжжя: високоміцні осі Dana 44, блокуючі диференціали на обох осях, дводюймовий підйомник підвіски та 17-дюймові колеса з 37-дюймовими шинами для бездоріжжя покращують здатність позашляховика «виживати» в нестабільних умовах.
Варто відзначити, що Jeep представив свій концепт Wrangler Rubicon 392 саме в той день, коли очікується прем’єра відродженого Ford Bronco, а отже конкуренція між цими позашляховиками лише набиратиме обертів.

Нещодавно також стало відомо, що Jeep Wrangler «провалив» краш-тест, але виробник вирішив допрацювати Wrangler до дебюту Ford Bronco.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Джерело: Motor1

Галерея Jeep Wrangler Rubicon 392 Concept:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest