Jeep вирішив допрацювати Wrangler до дебюту Ford Bronco

Автор: Редакція | 07 Лип, 2020
Jeep Wrangler 2018 року

Незабаром на ринку будуть боротися два американських позашляховика: Jeep Wrangler та Ford Bronco. Й тому не дивно, що концерн FCA вирішив зробити рестайлінг свого бестселера до появи конкурента.

Вже 13 липня буде презентований повноцінний позашляховик від Ford, який компанія відроджує відразу в трьох варіантах. І, за даними видання Mopar Insiders, яке посилається на джерела в дилерській мережі, в Jeep не залишать цю подію без уваги.
Поки планується, що доопрацювання для Jeep Wrangler обмежаться розширенням переліку доступного обладнання й включенням до бюджетних комплектації опцій, які раніше були доступні тільки на дорогих версіях.

Простіше кажучи, Wrangler отримає «збагачене» оснащення – і, швидше за все, за ту ж ціну.

Наприклад, базові версії «Ренглер» можна буде оснастити системою повного приводу від старших комплектацій, Wrangler Rubicon за замовчуванням забезпечать «позашляховим асистентом» Off-Road Plus, а для Wrangler Sahara стала доступна фронтальна відеокамера, яка полегшує подолання особливо складних ділянок маршруту.
Крім того, в одну з середніх комплектацій для ринку США під назвою Sport S додали 7-дюймовий екран мультимедійної системи і клімат-контроль, а датчики тиску в шинах навчили сигналізувати про досягнення певного рівня тиску при накачуванні коліс.

Гіпотетично, ці зміни повинні підвищити привабливість позашляховика, хоча офіційного підтвердження оновлення поки не отримали. Однак майже не доводиться сумніватися в тому, що новий Ford Bronco як мінімум на етапі прем’єри виявиться бестселером.

Нещодавно стало відомо, що FCA почав збирання Jeep Compass в Італії, а раніше новий Jeep Wrangler «провалив» краш-тест.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Jeep Wrangler:
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep
Фотограф: Jeep

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest