Де дивитись презентацію нового позашляховика Ford Bronco?

Автор: Редакція | 12 Лип, 2020

Американський виробник Ford відродить 13 липня позашляховик Bronco, який має стати потужним конкурентом на ринку. Існує кілька способів побачити прем’єру.

Нарешті, через місяці витоків, тизерів, шпигунських фотографій, Ford Bronco нарешті дебютує, а «Блакитний Овал» прагне зробити все, аби це стало однією із найбільших автомобільних подій 2020 року.
Сама презентація розпочнеться о 20:00 за північноамериканським східним часом (EST) 13 липня, але переглянути її можна буде на декількох ресурсах.

Ford транслюватиме подію на своєму каналі YouTube, а також у соціальних мережах Facebook, Twitter та Instagram, що доволі звично для теперішнього запуску продукту.

Проте Ford також домовився з Disney, аби мережа ABC Disney запустила трихвилинний ролик із кантрі-співаком Кіпом Муром, в якому з’явиться Bronco.
На додаток дебют буде у прямому ефірі каналів ABC, ESPN, каналу National Geographic, а потокова служба Hulu зробить доступними спеціальні фрагменти презентації доступними після 13 липня.

Цікаво, що прототип Bronco вже з’являвся на відомому ралі-рейді Баха-1000, а Jeep вирішив допрацювати Wrangler до дебюту Ford Bronco.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея тізерів Ford Bronco:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest