Прототип Ford Bronco не витримав першого серйозного тесту

Автор: Редакція | 27 Лис, 2019

Прототип серійного Ford Bronco випробували на відомий ралі-рейд Баха-1000, але екіпаж зійшов через проблеми з двигуном.

Одним з етапів підготовки відродженого Ford Bronco до прем’єри став показ хардкорного позашляховика на ім’я Bronco R, призначеного для пустельних ралі-рейдів. У Ford так й не уточнили, скільки саме спільного між цим баггі і майбутньої серійної моделлю, але ідеологічних паралелей між двома позашляховиками провели чимало, згадавши ще й спортивний Ford Bronco першого покоління.

Читайте також:

Спорткар готували до старту в знаменитому ралі-рейді Баха-1000, де запорукою успіху нерідко стає здатність до виживання як автомобілів, так й самих спортсменів. Однак до фінішу Ford Bronco R так й не дістався. За попередніми даними, причиною сходу із дистанції стала несправність системи охолодження двигуна, бо з різними проблемами з підвіскою команда механіків протягом гонки справлялася успішно.

У Ford Performance вже заявили, що вивчили отриманий на ралі-рейді урок й вже почали роботу з удосконалення конструкції Bronco R для стартів наступного року. Цікаво, що в тій категорії, в якій виступав позашляховик, суперник у нього був тільки один, і він подолав дистанцію більш-менш успішно.

Це компактний гібрид баггі й позашляховика на ім’я Boot, побудований командою Джеймса Глікенхауса Scuderia Cameron Glickenhaus в пам’ять про ще одним легендарний автомобіль 60-х під назвою Hurst Baja Boot. Оснащується він восьмициліндровим мотором концерну GM, який в гоночної версії розвиває 650 к.с.

Також, в 1000-мильній гонці в Каліфорнії взяв участь Дженсон Баттон за своєю командою та машиною, але змушений був чекати 17 годин у пустелі після несправності диференціалу.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Bronco R
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest