BMW надала чеській поліції нові «сімки» на пів року

Автор: Редакція | 03 Лис, 2019

Компанія BMW вирішила безкоштовно надати чеським правоохоронним органам флагманські седани 7-ї серії, але лише на пів року.

Баварські машини 745Le xDrive в максимальній комплектації у кількості 10 штук надійшли на службу чеській поліції. Проте безкоштовний «подарунок» має й зворотню медаль з певними вимогами.

Читайте також:

Седани мають активно використовуватися для поліцейських потреб, але кілометраж під час терміну служби не повинен перевищити 25 тисяч кілометрів. При цьому машини заберуть назад за пів року.

Машини укомплектовані всім необхідним для несення служби, включаючи спецсигнали, поліцейські лівреї тощо. За штатом версія BMW 745Le xDrive має 394-сильну гібридну силову установку й систему повного привіду, що дозволяє їй не тільки обходитися 2,3 літрами палива на 100 км, а й прискорюватися до 100 км/год за 5,1 секунди.

Звісно, в першу чергу це іміджевий проект: ефектні поліцейські седани безумовно будуть привертати увагу, підвищуючи авторитет марки в Чехії. У той же час у місцевому представництві BMW вважають, що успішний досвід співпраці з правоохоронними органами добре позначиться на відносинах виробника з іншими органами національної влади.

Джерело: Motor1

Галерея BMW 7 серії у поліції
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW
Фотограф: BMW

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest