Ford розробив для поліційних машин обладнання проти коронавірусу

Автор: Роман Галімон | 28 Тра, 2020
Обладнання Ford проти коронавірусу

Американський виробник Ford стверджує, що вдосконалив програмне забезпечення для автомобілів поліції, яке знижує концентрацію вірусу в салоні на 99 відсотків.

Коронавірус створив чималі труднощі для виробників автомобілів, оскільки заводи та салони були змушені зачинитись через карантині заходи. Але, з іншого боку, криза підштовхнула компанії до нестандартних рішень, які допоможуть впоратись із новим вірусом.
Компанія Ford розкрила деталі нового, як названо, «покращеного програмного забезпечення» – оновлення, розробленого для автомобілів американської поліції, яке нагріває салон до 133 градусів за Фаренгейтом (або 53 градусів Цельсія) протягом 15 хвилин.

Як стверджує компанія, такі температура та тривалість допомагають «знизити концентрацію вірусу всередині транспортного засобу більш ніж на 99 відсотків».
Система працює за допомогою двигуна автомобіля при вищий температурі, ніж звичайна, використовуючи це надлишкове тепло для обігріву салону. Коли функція активована, автомобіль спалахне індикаторами небезпеки, щоб попередити про початок роботи, та змінить схему мигання, коли процес нагріву завершено.

Для перевірки програмного забезпечення використовувались поліційні машини в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі, Мічигані, Массачусетсі, Огайо та Флориді. Поліційні департаменти з великими автопарками можуть самі встановити необхідне оновлення програмного забезпечення, тоді як менші відділи можуть зв’язатися з дилерами Ford для здійснення оновлення.
У автомобілях Ford Police Interceptor Utility з 2016-19 модельних років програмне забезпечення можна активувати натисканням кнопок круїз-контролю в певному порядку, тоді як для більш ранніх моделей потрібен зовнішній інструмент, який підключається через порт OBD.

Ford також зазначив, що не планує пропонувати оновлення цивільним автомобілям, хоча працює над його доступом для інших автомобілів поліції.
Система призначена для використання разом із іншими методами очищення, але працюватиме у всіх частинах кабіни, включаючи важкодоступні ділянки, не залишаючи місця для вірусу.

Раніше повідомлялось, що під час «коронавірусу» перевищення швидкості у Лондоні зросло на 650%, а поліція в США заарештувала 44 стріт-рейсера.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Auto Express

Галерея обладнання Ford проти коронавірусу:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментарFord розробив обладнання проти коронавірусу
Який принцип роботи обладнання?

Ford застосував програмне забезпечення для швидкого підвищення температури в салоні

Чи буде обладнання встановлюватись на цивільних машинах?

Ford планує встановити обладнання лише на поліційних машинах

На яких марках машин встановлюється обладнання?

Обладнання встановлюється на Ford Police Interceptor Utility з 2016-19 модельних років

З якою ймовірністю вбивається вірус?

Обладнання зменшує концентрацію вірусу в салоні на 99 відсотків
Pin It on Pinterest