Поліція в США заарештувала 44 стріт-рейсера

Автор: Редакція | 20 Тра, 2020
Арешт Dodge Challenger

Минулими вихідними поліція Атланти звинуватила 44 водія у незаконних вуличних перегонах та необережному водінні.

Як повідомило видання Carscoops, поліція Атланти разом з іншими правоохоронними органами міста видала 114 викликів до суду, а також затримала 29 транспортних засоби.
«Ми знаємо, що їм нудно. На вулицях менш людно, і тому це ідеальний час для цієї дурниці», – заявив прес-секретар поліції Атланти Карлос Кампос.

«Небезпека, яка створюється для водіїв та пішоходів, є надзвичайною. Глядачі – перші, хто може отримати поранення, – цитує Кампоса видання Carscoops. – Аспект соціальних медіа теж долучений до цього. Захоплення від розміщення цих абсурдних роликів у соціальних мережах та намагання отримати якомога більше лайків чи переглядів».
Дії поліції

Як повідомили місцеві телевізійні канали, протягом останніх місяців в Атланті спостерігалось збільшення кількості змагань із вуличних перегонів, які стали серйозною проблемою для місцевих жителів та влади.

Тому, поліція почала реагувати й з 44 обвинувачених вже 40 заарештовані та перебувають у в’язниці. Серед звинувачень – перевищення швидкості, вживання алкогольних напоїв у громадських місцях, необачне керування автомобілем, агресивне керування автомобілем, гонки на шосе та інше.

З кадрів новин видно, що серед порушників були справжні маслкари, включаючи прокачані Ford Mustang, Dodge Challenger та Dodge Charger, які тепер заарештовані.
Це вже не вперше, коли під час карантинних заходів та вільних доріг збільшується кількість правопорушень з перевищенням швидкості. Раніше Suzuki Swift розбили вщент після зльоту в повітря, а рідкісний Porsche Gemballa Mirage GT розбили в «пустому» Нью-Йорку.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Галерея Dodge Challenger від Quintin Brothers:
Фотограф: Quintin Brothers
Фотограф: Quintin Brothers

Додати свій коментарПоліція в США заарештувала 44 стріт-рейсера
Хто такий стріт-рейсер?

Стріт-рейсер – гонщик, який влаштовує перегони на вулицях

Чому були арештовані 44 водія?

Поліція Атланти звинуватила їх у перевищенні швидкості, агресивному керуванні автомобілем та іншому

Скільки було затримано автомобілів?

Поліція затримала 29 транспортних засоби

Чому затримання відбулось саме зараз?

Протягом останніх місяців в Атланті спостерігалось збільшення кількості змагань із вуличних перегонів
Pin It on Pinterest