У Ford спростували «відмову» від хот-хетчу Focus RS

Автор: Роман Галімон | 20 Кві, 2020

Відділення Ford Australia спростувало припущення, що прокачаний хетчбек Focus RS буде знятий з виробництва.

Нещодавно з’явились чутки, що останнє покоління Focus RS, яке мало 345 к.с. і 376 Нм від 2,3-літрової турбо-четвірки, не досягло європейських стандартів викидів 2021 року. І це при тому, що наступне покоління має стати ще потужнішим, а отже й матиме більші викиди.

Нові європейські стандарти вимагають середній показник викидів CO2 на рівня 95 г/км для всіх випущених автовиробником машин. За повідомленням видання AutoBlog, показники Focus RS третього покоління були на рівні 175 г/км для європейських специфікацій.
Однак у Ford Australia залишаються впевненими, що норми викидів можуть бути досягнуті, та додали, що в будь-якому разі поки рано підтверджувати майбутнє моделі.

«Зараз занадто рано спекулювати на будь-яких майбутніх планах щодо RS», – сказав прес-секретар компанії Ford для CarAdvice.

«Платформа C2, яка лежить в основі Focus нового покоління, має сучасну, високотехнологічну архітектуру, навантажену технологіями й дозволила встановити на моделях Focus лінійку ефективних силових агрегатів».
При цьому, зазначається, що Ford також не припиняє інвестиції у платформу C2, яка використовується для моделей Focus четвертого покоління та спортивних моделей Focus ST, для яких наприкінці року мають бути представлені гібридні версії.

У Ford Australia також вказали на терміни появи попередніх поколінь Focus, в яких високопродуктивна версія RS завжди з’являлась наприкінці життєвого циклу кожного покоління.

Виходячи з цього, можна припустити, що Focus RS четвертого покоління (який може мати потужність біля 400 к.с.) має з’явитися не раніше 2024 року. Отже, ще є час на розробку нової моделі.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Facebook та Twitter.

Галерея Ford Focus RS 2018 року:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest