Ford може відмовитися від спортивної версії Focus RS

Автор: Роман Галімон | 16 Кві, 2020

Компанія Ford може вирішити зовсім відмовився від хот-хетча Focus RS через жорсткі екологічні норми ЄС.

Четверте покоління Focus може не отримати «зарядженої» версії RS. За інформацією французького видання Caradisiac, інформація нібито виходить безпосередньо від автовиробника.

Основними причинами, при цьому, називаються екологічні та економічні мотиви.
Справа в тому, що з 2021 року в Європі почнуть діяти жорсткіші норми викидів CO2, і компаніям, які не зможуть вивести свій модельний ряд на певний середній показник СО2, загрожують багатомільйонні штрафи.

Другою проблемою стала вартість проекту, яку ще більше посилили питання кризи останніх місяців, що виникли на фоні пандемії коронавірусу: компанія змушена зупиняти заводи, скорочувати робочі місця й урізати асортимент. Про запуск новинок поки не йдеться, тим більше, якщо проект збитковий.

Ford Focus RS 2018 року

Від початку Focus RS був орієнтований на європейський ринок, як противага конкурентам у вигляді Volkswagen Golf GTI TCR або Cupra Leon.

Фактично, Focus RS завжди розроблювався інженерами з європейського відділення, але затверджувався автомобіль у глобальному офісі.
До «коронавірусу» Ford збирався інвестувати близько 10 мільярдів доларів у запуск 40 нових електричних, м’яко-гібридних та гібридних моделей до 2022 року. Й новий Focus RS мав отримати «зелене світло» та позичити (заради економії) гібридний 2,5-літровий бензиновий агрегат у нового кросовера Kuga.

Схоже, що «зелено світло» поки не дали. Почекаємо офіційного підтвердження. Можливо, проект перенесуть на пізніший час.

Слідкуйте за останніми новинами на наших каналах у Telegram та Google News.

Джерело: Motor1

Галерея Ford Focus:
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford
Фотограф: Ford

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest