Geely та Mercedes створили підприємство з випуску Smart у Китаї

Автор: Роман Галімон | 09 Січ, 2020

Спільне підприємство Geely та Mercedes-Benz, в яке інвестовано 780 мільйонів доларів та випускатиме електромобілі Smart, отримало дозвіл від влади Китаю.

Виробництво буде базуватися в китайському прибережному місті Нінбо, де буде проходити збирання машин, а продажі розпочнуться одночасно в Китаї та Німеччині. Нещодавно стало відомо, що китайська влада надала всі дозволи для старту заводу.

 Читайте також:

Згідно з угодою, виробництво автомобілів Smart повністю переїде до Китаю, а нові моделі лише на електротязі буватимуть з 2022 року. При цьому, Mercedes відповідатиме за дизайн та стиль, в той час як Geely – якій належать Volvo та Lotus – керуватиме інженерними технологіями.

За припущеннями, Smart також розширить свою модельну лінійку до B-сегменту, адже має за мету подальший розвиток бренду як «лідера в преміальних та інтелектуальних електрифікованих автомобілях», як сказано у спільній заяві компаній Geely та Mercedes.

Також голова Geely Лі Шуфу сказав: «Ми повністю поважаємо цінність Smart. Як рівноправні партнери, ми прагнемо просувати бренд Smart у всьому світі».

До появи нових моделей у 2022 р. нинішні автомобілі Smart будуть продовжувати вироблятися на заводах Daimler у Хамбаху (Франція) та Ново Место (Словенія).

Daimler також інвестує близько 557 мільйонів доларів у завод Хамбах, щоб підготувати його для виробництва компактного автомобіля з лінійки EQ.

Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:
Фотограф:

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest