Geely показав свій найбільший позашляховик

Автор: Редакція | 18 Січ, 2020

Китайський автовиробник Geely опублікував перше офіційне зображення свого найбільшого позашляховика.

Виробнича версія, яка до цього фігурувала з заводським індексом VX11, отримала назву HaoYue ( «Хао-Юе»), що перекладається з китайської як «сміливе життя, крок вперед».

 Читайте також:

Це буде найбільший позашляховик бренду: його довжина складе 4830 мм. Для порівняння, Atlas має в довжину лише 4519 мм, Emgrand X7 – 4540 мм. Інші розміри новинки теж відомі: ширина – 1900 мм, висота – 1780 мм, колісна база – 2815 мм.

Можливо, Geely хоче потягатися габаритами з Toyota Highlander (4890х1925х1720 мм), яка теж популярна на китайському ринку.

Лінійку двигунів складуть дві турбовані «четвірки» – 1,5-літрова на177 к.с. та 1,8-літрова на 184 к.с., причому молодшому варіанту на допомогу запропонують стартер-генератор із ремінним приводом.

Одразу було зазначено, що HaoYue отримає п’яти- або семимісцевий салон, а у перелік обладнання заявлені матрична головна оптика, панорамний дах, адаптивний круїз-контроль, а також система автоматичного гальмування.

На даний момент відомо, що новинка буде презентована у першій половині 2020 року, але після появи офіційних зображень, можливо, презентація відбудеться незабаром. Про постачання моделі в інші країні, окрім Китаю, поки не повідомлялось.

Галерея останніх новинок Geely:
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely
Фотограф: Geely

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest