Geely та Volvo представили нове крос-купе

Автор: Редакція | 09 Гру, 2019

Новий бренд Lynk & Сo отримав четверту модель до своєї лінійки, але перестрибнув цифру «чотири» машина отримала індекс 05.

Кросовер із похилим дахом і радикальним дизайном став купеподібною версією позашляховика Lynk & Co з індексом 01. Але ріднити дві моделі буде в кращому випадку технічна начинка: співвласники модного бренду постаралися зробити так, щоб два позашляховика не можна було переплутати ні в якому разі.

 Читайте також:

«П’ята» модель Lynk & Co відрізняється не тільки силуетом, але й деякими іншими деталями оформлення кузова – наприклад, повністю новою оптикою, зміненою пластикою бамперів й іншими, більшими колісними дисками. Грунтовно змінений й інтер’єр, де крім передньої панелі альтернативної форми з’явився цілий ряд інших нововведень.

Скажімо, водієві дісталися цифрова приладова панель діагоналлю 12,3 дюйма і проекційний дисплей, а водієві й пасажиру – новий екран мультимедійної системи та сенсорні панелі в якості заміни для фізичних кнопок. Крім того, в оформленні салону крос-купе активно застосовуються контрастні кольорові рішення.

Офіційних даних щодо моторної гами поки немає, а чутки суперечливі. За однією з версій, базовим мотором для Lynk & Co 05 стане 1,5-літровий турбомотор Volvo, а розширять спектр силових агрегатів трохи пізніше за рахунок гібридної силової установки на його базі. За іншими даними, головним двигуном стане дволітровий турбоагрегат, яким комплектуються зараз багато серійних моделей шведського бренду. Розвиває він 190 к.с., а працює в парі з 8-діапазонним автоматом. Так чи інакше, систему повного приводу новинка отримає – але в якості опції.

Відомо, що бренд Lynk & Co має серйозний намір вийти на ринки інших країн, крім Китаю, та імовірно почне продажі в Європі вже наступному року, причому з кросовера 01. А ось крос-купе 05, найімовірніше, залишиться моделлю для китайського ринку. Наступною новинкою цієї марки (слідом за кросовером 02 і седаном 03) повинен стати компактний хетч, який буде представлений під індексом 04.

Джерело: Motor1

Галерея Крос-купе Lynk & Co 05:
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co
Фотограф: Lynk & Co

Додати свій коментар


Pin It on Pinterest