Geely розроблятиме двигуни для Volvo

Автор: Редакція | 08 Жов, 2019

Концерн Geely, який володіє маркою Volvo, вирішив надати шведської компанії можливість зосередитись на проектуванні й виробництві машин, а ДВЗ тепер буде розробляти інше підприємство концерну.

Volvo та материнський концерн Geely оголосили про створення ще одного спільного підприємства. Цього разу мова йде про «окремий самостійний бізнес», який займеться виготовленням ДВЗ та гібридних систем й в майбутньому перетвориться в глобального постачальника.

Читайте також:

Проте нове підприємство не буде засновано на порожньому місці. Обидва бренди переведуть туди свої фахівців: з боку Volvo в нього увійде три тисячі фахівців, а Geely переведе в компанію до п’яти тисяч співробітників. Розроблені новим підрозділом двигуни будуть встановлюватися на машини фірм, що входять до концерну (включаючи, можливо, Lotus і бренд Lynk & Co). Також уточнюється, що в перспективі клієнтами фірми можуть стати й інші зацікавлені виробники.

Для самої Volvo це означатиме можливість зосередитися на розробці електричних силових установок: компанія взяла впевнений курс на електрифікацію. Передбачається, що до середини десятиліття половину всіх продажів Volvo становитимуть електрокари, іншу половину – машини з гібридними силовими установками, а від моделей з традиційними ДВЗ фірма повністю відмовиться.

Джерело: Motor1


Додати свій коментар


Pin It on Pinterest